Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek fel fázás? Vagy...

Szerintetek fel fázás? Vagy más? Kérdés lent!

Figyelt kérdés
Amikor vizelek csíp és utána is a reggeli vizelés után egész nap érzem.. erekció közben is érzem.. és mikor elő nedv jön akkor is szerintetek mi lehet ez? voltam orvosnál vittem vizelet mintát!, azt mondta negatív tehát nincs gond.. szerinte valami alakulóba lehet adott rá gyógyszert de már 5 napja és azóta is még tart.. szerintetek mi lehet? kérem hozzá értő írjon és normális válaszokat!! köszönöm előre is!!

2012. okt. 28. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Akár húgycső gyulladás is lehet, vagy egyéb fertőzés. Urológushoz menj el!
2012. okt. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom hogy fertőzése lehet e.. Nem voltam lánnyal még.. Szóval ez ki zárva a nemi fertőzés..
2012. okt. 28. 15:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem nemi fertőzést írtam, hanem szimplán fertőzést! (gomba baci)
2012. okt. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem.. és azt hogy lehetne kezelni ??
2012. okt. 28. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp fel kellene keresned egy urológust!
2012. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 15 éves vagyok!! már annyira nem csíp söt csak akkor mikor nagyon kell vizelnem vagy vizelés után 2-3 percig.. de mikor fel áll akkor csíp nagyon.. és amikor az elő nedv is jön akkor is csíp meg amikor el élvezek akkor is.. de csak Akkor mikor Fel van állva !! ez mitől lehet??
2012. okt. 31. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy mondták, fertőzés.

Menj el urológushoz. Megnézni, kikérdez, pisilsz neki, azt is megvizsgálja, utána ad gyógyszert, azt szeded és elmúlik.

2012. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
most, már csak éget ha maszturbálok, de nem látok semmi külső jelét hogy gyulladás volna.. amikor fel áll és fel huzzom a bőrt akkor éget.. meg száraz is de persze ha be nyálazom akkor egyből jobb de az égető érzést akkor is érzem :S ez mitől lehet??
2012. nov. 4. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mész el orvoshoz, és tényleg beteg vagy, akkor lerohadt.

Akkor már késő bánat lesz.

2012. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!