Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van a mellbimbóm mögött egy 1...

Van a mellbimbóm mögött egy 1 centis daganat amit, ha megnyomok fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja észrevettem hogy a mellbimbóm mögött egy kb 1 cm vagy picit kisebb csomó van, amit ha megnyomok fáj. Azthittem, hogy majd elmúllik, ezért nem is foglalkoztam vele. Minap észrevettem, hogy még mindig ott van. Hétfőn megyek orvoshoz, de nagyon ideges vagyok, hogy mi lehet az? Kérlek ha van valami ötletetek, írjátok meg. Köszönöm. Üdv:Árpi
2009. aug. 16. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lövésem sincs, de ha megkérlek rá megírod majd h mit mondott a doki kíváncsi vagyok
2009. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

nekem is van ilyen a csöcsöm mögött...xD már 2 éve...eleinte ha hozzáértem fájt de most már nem is érzem...igaz hogyha megnyomom még mindig ott van, olyan mintha egy kis lemezke lenne vagy nem is tudom...szoval megnyugodhatsz nincs semmi bajod, én is voltam dokinál és azt mondta hogy ez ennyi idősen nem baj és h valami hormonális fejlődésben játszik szerepet...szval no para


16/F

2009. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A 15 éves öcsémnek és unoka öcsémnek is volt. Gyakran előjött nekik, de el is múlt. Az a serdüléstől van állítólag.
2009. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen látogass meg orvost mert valószinűnek tartom hogy ez rák tünete!
2009. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Talán ciszta.

Én lány vagyok, egyszer volt ciszta a mellemben, hasonlóan kb. 1-1,5 centis fájdalmas csomó volt. Egy fiú ismerősömnek szintén. Jól teszed, hogy elmész orvoshoz!

2009. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,sajnos én is rákra gyanakodom.Mindegy,ma délután meglátogatom a dokit,az első dolgom az lesz,hogy megosztom veletek mit mondott.
2009. aug. 17. 13:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A Doki aztmondta,hogy ez teljesen természetes serdülő korban lévő gyermekeknél.Köszönöm mindenkinek a választ!
2009. aug. 17. 19:24
 8/12 anonim ***** válasza:
sztem meg csak becsomósodás de az idővel elmegy onnan, lehet attól is h husosabb, kövérebb alkat vagy!?
2009. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kamaszkorban jön elő ez a fajta csomó, ami NEM daganat.

Férfiaknál ugyan van, de igen ritka a mell daganat.

Kinövöd, és majd le fog apadni.

2009. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Izmos alkat vagyok,nem dagadt:)Szóval háj miatt nem lehet,mert nem vagyok túlsúlyos,meg inkább vékonyabb mint kövér:)
2009. aug. 19. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!