Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Igényel fizikai kímélést a...

Igényel fizikai kímélést a here visszértágulat?

Figyelt kérdés
Tehát az a lényeg, hogy olyan helyen dolgozom, ahol sokat és nehezet kell emelni (akár 25-30kg-okat is egyedül). Jelenthet ez valami kockázatot herevisszér tágulat esetén? Csak olyan írjon, aki ért is hozzá/volt már neki ilyen betegsége.
2012. nov. 21. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Munkaszabályzat szerint emelhetsz egyedül 25-30kg-ot? Mert ez sem mindegy, ha csak rád hagyják mert nincs aki segítsen, nehogy felemeld

Hosszútávon nem jó mert csak rosszabodik, rövidtávon meg leszakad a fájástól a lábad

2012. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát a lábam nem szokott fájni és mondjuk úgy, hogy a mi cégünknél a belső szabályzat él. Ez a magyar munkarendszer sajnos. vagy megszoksz, vagy megszöksz.

Tehát akkor nem túl jó dolog ezzel a betegséggel emelgetni jól értettem?

2012. nov. 21. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A hereviszér tágulatot milőbb meg kell műtetni ,mert egy másik betegség alakul ki belőle,ami ennél sokkal súlyosabb .Akár a heréd is rámehet .

Bizony meg kell emelni a 30kg sulyt is.Egy fiatal embernek ez nem lehet akadály.Én még ma is egyedül emelem meg az

50kg zsákot is .Igen mert én hozzáedződtem az ilyenekhez.

Régen a cementes zsákok csak 50kg os voltak ,és egész nap emelgettük rakodtunk .Az egyes válaszoló azon intelmét

meg felejtsd el,hogy akkor ne emeld ha egyedül vagy .

Előfordul, hogy többet nem kell megemelned,de ott dolgozni sem .Indoklás nélkül kirughatnak .

2012. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 es !


Melyik világban élsz ? Munkaszabályzat ?

Ha nem bírod a munkát,keress másikat .

Még olyan munkahellyel nem találkoztam ,ahol fizikai kimélést adnak ,ahol emelgetni kell.

Talán majd az igazgató úr áll be segíteni .

2012. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!