Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tömegnövelés? Vékony testalkat...

Tömegnövelés? Vékony testalkatú ember vagyok 24 éves. Régen sportoltam ma már a munkám a sport mivel nehéz fizikai munkát végzek tehát amióta ezt csinálom nagyon sokat fogytam közel 9 kg akkor 74most 65kg vagyok, annak ellenére is hogy rendesen eszem

Figyelt kérdés
Hozzátenném 188cm magas vagyok de ez a 65 kg teljesen kiborít és nemtudom mit tehetnék. A melom egy nap 10 órás és emeltt elég nehéz az h akár kondozni is járjak tömegnövelés céljábol. Eszek mindent hust, cukrosat, mindent ami ahhoz kellen hogy hizzak de semmmi. Ha valakinek van ötlete kérem jelezze köszönöm
2012. okt. 18. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én is nagyon vékonyka ember vagyok, tavaly 181 cm/57 kiló, most 183cm/72 kiló :D. Részben a sok zabáláskúrától, részben pedig a konditeremtől, nem szedtem semmit, csak nem lustultam, hanem csináltam, csináltam :D. Most is hízok rendesen, mindig egyre több vagyok :D.


16/f

2012. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!