Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mijen egeszsegugyi szempontokb...

Mijen egeszsegugyi szempontokbol metelkeznek korul a ferfiak?

Figyelt kérdés
:D

2012. nov. 22. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Erre én is kiváncsi lennék,ami miatt a fitymával rendelkezők hátrányban lennének .

A napi hygénia ne jöjjön már itt szóba ,az már lerágott csont,kicsit túl is van lihegve .

2012. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
fitymaszűkület.
2012. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

2 es.

A fityma szűkületes műtét nem önkéntes ,hanem kényszerűségből ezt kell meg csinálni .

2012. nov. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen de egészségügyi szempontból ma már szerintem senki nem csináltatja, max. néhány elmaradott országban.
2012. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Az USA-ban a gyermekek több mint felét körülmetélék, nesze neked elmaradott ország :D
2012. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

5 ös.

Férfiakat kérdezek,nem azt ,hogy az USA ban hány gyereket metélnek,metéltek körül,akaratuk ellenére .

De már ott is nagyot változott ez a nézőpont .

2012. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ilyet a mai világban elképzelni sem tudok !
2012. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

De.... sajnos ez létezik.... engem is körülmetéltek és rengeteg problémám van emiatt.

És még most is VITA van arról, hogy tiltsák-e, vagy ne. Mármint a gyerekek csonkítását.


Amúgy az egyetlen értelmes ok, ami miatt csinálják és egészségügyi: a cukorbetegség, a teljesen elhegesedett előbőr, ami gyulladt és mozdíthatatlan. Azt vágni kell.... csak nem föltétlen kell odáig eljutni.

2013. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!