Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy aranyér?...

Lehetséges, hogy aranyér? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, 3-4 éve egyik nyaralásunk alatt történt, az első pár napban észrevettem, hogy kicsit véres a székletem, nem elhanyagolhatóan, de azért még nem vészesen. Pár napra rá, a nyaralás végén azonban rosszabb lett a dolog: nagydolog közben szó szerint csöpögött a vér, de ezt én nem éreztem, nem fájt semmi, csak akkor tűnt fel, amikor álltam volna fel a WC-ről, mert nem láttam semmit, olyan sűrűn volt a vér. Amint hazaértem elmentem egy sebészhez, aki megvizsgált, de nem talált semmit. Azt mondta, ha valamikor lesz még egyszer ilyen menjek vissza, de egyelőre nem tűnik aranyérnek. Azóta eltelt 3-4 év alatt ritkán, olyan 2-3 havonta fordul elő, hogy sokkal kisebb mennyiségű vérzés van, mint anno a nyaralás végén, azonban minden székelés alatt 1-1 kis pár centis vércsík marad a WC papíron. Nem szokott szorulásom lenni, nem fáj a nagydolog sem, csak utána egy kicsit a fenekem max fél percig. Nem mentem még azóta sem orvoshoz, mert úgy gondoltam, hogy ez még nem az, amit ő akart látni.

Szerintetek aranyér lehet? Érdemes visszamenni annak ellenére, hogy nem túl súlyos a dolog és nem is fáj?


2011. aug. 21. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy belső aranyér, vagy végbélrepedés lehet. Mindkettő kezelhető.
2011. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor is menj vissza, ha nem érzed súlyosnak, hiszen rendszeresen vérzik, ez nem játék. Lehet végbélrepedés, vagy aranyér, de bélből is jöhet.
2011. aug. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!