Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pasik: tinédzserkorban miért...

Pasik: tinédzserkorban miért mondogatjátok általában hogy így veritek ki meg úgy veritek ki?

Figyelt kérdés
Még ha csak baráti körben is!
2009. aug. 17. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam.. De biztos valami 11 év körüli lehetsz. Akkor náluk most ez a fő téma..
2009. aug. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktuk mondogatni, de vagyunk páran akikkel szoros a kapocs, és olykor csinálunk hoki partit ha üres vkinél a lakás :)
2009. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és ez titeket nem zavar? úgy értem mégiscsak magánügy! miért jó együtt csinálni?
2009. aug. 17. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
18:58-as, hány évesek vagytok,és hogyan zajlik le egy ilyen parti?
2009. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
miért, a csajok nem beszélnek egymással a dolgaikról?
2009. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A parti úgy zajlik h a nappaliban be rakunk 1 filmet és hosszú heverún hokizunk 1 más mellett, aki szégyenlősebb az elválaszthatja magát párnával a másik sráctól. és mikor mibe gyűjtjük a cuccot:D van h nagyobb befőttes üvegbe közösen
2009. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces erről beszélni.
2009. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én soha nem kérkedtem, hogy hogyan maszturbálok, ez olyan intim dolog, nem hiszem, hogy bárkinek is köze lenne hozzá.

Engem sem érdekel a másik farokverős rituáléja, így hát Én sem kürtölöm, még haveri körben sem szét, hogy milyen technikákat alkalmaztam, alkalmazok.

2009. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És a tizenéves csajok miért mennek az utcán úgy hogy a fél pi..ájuk kint van?

Hülye kérdés, kamasz korban az ember másként ítél meg dolgokat mint felnőtt korban, de egyébként semmi gond nincs vele, biztos nektek is van olyan témátok hogy no commen-t csak ti titokban tartjátok.

2009. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 16 éves lány vagyok. És se azt nem értem hogy miért kell arról beszélni még szinte vad idegen előtt is, hogy ki verki ki meg hogy. És ezt sem h a csajoknak miért van kint mindenük...Illetve akik erről beszélnek, az hiszik hogy menő, közbe meg sztem nagyon is ciki. Beszéljék meg de nem az utcán. És ne üvöltözve. Én egy fiú barátommal szoktam beszélgetni a szexről pl. De nem kürtölöm szét. A lányok meg azt hiszik hogy csinosak. De a z ilyenek 90%-a sztem meg is **gatja megát. Szánalmas, hogy egy lány egy tonna sminkben meg huszon éveseknek való ruhában szaladgál,és a szülei meg hagyják is :O
2009. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!