Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt tinédzserkorb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt tinédzserkorban átvészelni/túlélni maradandó károsodás nélkül?

Figyelt kérdés
Tavaly szakított velem a barátom, azóta sem dolgoztam fel, nem tudom miért szeretett ki belőlem, én még mindig szerelmes vagyok belé. A szüleim most váltak el, széthullott a családunk. Az iskolában egyre rosszabb eredményeket szerzek. Nincs kedvem semmihez. Nem találom az életem értelmét. Úgy érzem, nem szeret senki. Barátaim nincsenek nagyon. (külsőmmel nincs gond, sokak szerint nagyon szép vagyok, de kevés az önbizalmam)
2011. szept. 14. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pasizz.
2011. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem rég kezdődött a suli... Amúgy meg én is voltam már ilyen helyzetben ! Fel a fejjel!
2011. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"sokak szerint nagyon szép vagyok, de kevés az önbizalmam"


Ezzel én is így vagyok, oszt mégsincs semmi...

2011. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Füvezz...:D
2011. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Végigcsináltam ezt, annyi eltéréssel h életem első igazi nagy szerelme még csak esélyt se adott. (17 éves voltam) Kihevertem, a második meg dobott 2 hónap után. (19 voltam) Barátaim nekem se voltak nagyon. A legkeményebb időszakokban nekem a jó sok xanax/frontin segített. Melette kisebb csalódások, de úgy általában 1.5 - 2 évekig teljes zárkózottság, se barátnő, se semmi. Nem akarom leírni az életem történetét, hisz eza te kérdésed, csak szeretném szemléletni h hasonló cipőben jártam. Ma 22 éves vagyok. Gyűlölöm a nőket, mégse vágyok másra csak egy igazira, ennek ellenére a legrosszabbat feltételezem mindegyikről, és nem tudok bennük megbízni. A xanax/frontin függőség máig megmaradt. Leszokok hónapokra is minden nehézség nélkül, de előbb utóbb mindíg elkezdem újra szedni. Szerintem valami ilyesmire számíts. Ha csak enm találod meg az igazit aki feledteti veled a sok rosszat. Én nem találtam meg. 22F
2011. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ez van, de ne add fel. Keress valaki olyan felnőttet, akiben megbízol, és kérj tőle segítséget, meséld el neki a problémáidat. Vagy beszélgess a barátaiddal, még ha kevés is van belőlük. Érthető, hogy elkeseredtél, igazából nagyon nehéz feldolgozni azt, hogy a korábbi világod széthullott, és nincs semmilyen biztos pont az életedben. Ilyenkor a legfontosabb tényleg az lenne, hogy keress pár embert, akivel tudsz beszélgetni, akiktől szeretetet és törődést kaphatsz, de akiknek te is ugyanezt tudod adni (és máris lesz értelme az életednek). Ha más nincs, akkor beszélj pl. az iskolaorvossal, neki titoktartási kötelezettsége van, tehát nem fogja elmondani, amit tőled hallott, és legalább megkönnyebbülsz, ha kibeszéled magadból a problémáidat. Amúgy hány éves vagy? (Mondjuk a tinédzserkor amúgy is nehéz időszak, de ezen belül is vannak különböző életszakaszok, más-más problémákkal, ezért lenne jó, ha elárulnád a korodat.)
2011. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Két tanács: Az első, bután hangozhat de a zene rengeteget segít. Én mindig megkönnyebbülök ha kiénekelem magam. Ez persze csak felületi kezelés.


A másik, keress egy új hobbit ami lefoglal.

2011. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Keress egy nála is jóképűbb pasit, mert addig nem fogod elfelejteni!
2011. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
17 éves leszek pár hónap múlva. Csak az a probléma, hogy nem értem, miért szeretett ki, és ami vicces az, hogy ő sem. Mivel tényleg nagyon gyorsan megváltoztak az érzései. Ha előtte nem éreztette volna velem 1 éven át azt, hogy mennyire szeret, és tényleg nem szeretett volna, könnyebb lenne. És nehéz a felejtés, ha minden nap látom.
2011. szept. 14. 21:07
 10/13 A kérdező kommentje:

Azóta neki sincs barátnője. Nem értem őt. :/

Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 14. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!