Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A mai fiatalok miért ilyen...

A mai fiatalok miért ilyen magasak?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol azt tapasztalom, hogy a mai tizenéves fiúk mind 185+ cm magasak. Van olyan ismerősöm, aki több mint egy fejjel nagyobb mint az apja. Én, annak ellenére, hogy egészségesen étkezek (nem vagyok vegetáriánus) és rendszeresen sportolok, csak 3 centivel vagyok magasabb fateromnál. Néha nagyon zavaró tud lenni. Mit tudnak ők, amit én nem? :-)

21/171/F



2012. nov. 27. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes észrevétel, és meg tudom erősíteni. Én 10 évvel fiatalabbakkal vagyok egy csoportban, szinte előző generáció vagyok hozzájuk képest, és mind fölém magasodnak, és nem csak pár centivel. Én 181 centi vagyok, korban közel a 30-hoz.
2012. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változik az emberiség is .Azt mondják ennyi,ennyi túlsúlyos

gyerek sem volt régen ,mint manapság .

2012. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

A családomban mindenki normál méretű, én meg virítok közöttük a 194 centimmel :)

19/F

2012. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne általánosíts, nemrég olvastam, hogy egyre több menyasszony házasodik lapostalpúban, mert magasabbak a vőlegénynél. És a 190 feletti nő még nem jellemző.
2012. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!