Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha enyhe fitymaszükületem van...

Ha enyhe fitymaszükületem van mit tegyek? Gyorsan, hatásosan mert hamarossan akció lesz és félek nem élvezném igy a dolgot kellőképpen.

Figyelt kérdés
Mindenképpen olyan módszer kéne amit otthon egyedül végezhetnék.
2012. nov. 28. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
bajság van, ha eddig hiába húzogattad ... akció elhalasztva, sebész, egy kis nyisszantás, akció két hónap múlva kezdődik újra
2012. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azért irtam hogy enyhe mert teljesen fel tudom húzni a bőrt csak utánna szorul
2012. nov. 28. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj EE-vel ő profi a szakmában.
2012. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha szorul, akkor akció közben repedhet is, na meg nem is fogod annyira élvezni
2012. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Teljesen feltudom húzni merev állapotban is. Lazán vissza is tudom csúsztatni a probléma hogy a makk töve után már csak kicsit tudom továbbhúzni ez fitymaszükület egyáltalán?:O
2012. nov. 28. 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem kérek tőled fotót, mert férfiből vagyok és nem érdekel, de keress egy rutinos csajt, az majd megmondja, ha nem vagy biztos benn, és nem akarsz dokit :)
2012. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: a fitymának a makk mögé kell tudnia visszamenni. ha pont addig, az is jó, ha tovább, még jobb. Nem túl gyakori, hogy tökig vissza lehet húzni (heh, ez most végülis kétféleképp is érthető, de na).


Szóval nincs veled semmi gond.


A fitymaszűkület az, amit a neve is mond: szűk a fityma. Akkor lenne szűk, ha nem tudna rajta können kijönni a makkod.

2012. nov. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!