Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Önkielégítés után enyhe...

Önkielégítés után enyhe alhasi fájdalmak jelentkeztek. Nem mondható fájdalomnak, inkább kellemetlen érzés. Valaki?

Figyelt kérdés
Önkielégítés végén is éreztem kicsit kellemetlen érzést, de azthittem elmúlik. Pár órája már érzem folyamatosan. Nem fáj, de zavaró. Lehet komoly probléma? Nem régiben prosztata gyulladást állapítottak meg.
2012. szept. 3. 19:35
 1/2 anonim válasza:

Szerintem tudom, mire gondolsz. Nekem is szokott fájni, abban az esetben, ha nagyon elhúzom az önkielégítést. Értsd: órákon át fantáziálok, sok idő telik el a tényleges ejakulációig, így aztán fáj a herém, a prosztatám és vagy az alhasam az ejakuláció után egy ideig.

Prosztata gyulladás viszont nem lehet valami kellemes, ha te nem a fent említettek után vagy ahhoz kapcsolódóan érzed a fájdalmakat, akkor lehet hogy érdemes volna egy orvosnak is beszámolnod a problémáról.

ÜDv.

2012. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
prosztata gyulladás. Ennyi. Majd idővel fájni fog csak úgy is...
2012. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!