Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez? Mellbimbó gondok

Donmogyoróscsirke kérdése:

Mitől lehet ez? Mellbimbó gondok

Figyelt kérdés
Egy sportos, egy héten 5x edzésre járó emberke vagyok, teljesen megvagyok magammal elégedve, viszont ami zavar, hogy általános iskola kb. 7. osztály vége, 8. év eleje óta nagyobb a mellbimbó"udvarom" mint a többi srácnak. Mivel izmosabb féle vagyok, ezért nem olyan szembetűnő, de attól még zavaró! Megjegyzés 17 éves vagyok
2012. nov. 29. 17:52
 1/5 tetris ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem a füled nagy, vagy az orrod.
2012. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
örülök én neki de azért hülyén néz ki pl egy testnevelés órán izzadt pólóba átlátva hogy na hogy is van a dolog... Arról nem beszélve hogy az 1 dolog hogy barátnők se szólnak érte, de attól még néha láttam már 1-2őn h nevettek magukban.
2012. nov. 29. 18:12
 3/5 tetris ***** válasza:

Édes Fiam! Tiszta szivemből kívánom neked, hogy ennél nagyobb gondod soha a büdös életbe ne legyen!

Na, mutass egy képet azokról a "rettenetesen" nagy mellbimbókról, amikról a lányok egész biztosan nevetgéltek a hátad mögött, és biztos erről beszél egész Magyarország.

2012. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves előttem szóló, nyilván nem fogok eret vágni a dolgok tényállása miatt, mint azt mondtam, izomzatomnak köszönhetően nem is annyira eget rengető, de a te kedvedért a kérdésem címét bemásolnám neked : "Mitől lehet ez?" Amúgy köszönöm a szép kívánságokat, viszont kívánom!
2012. nov. 29. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy valamelyik ősödnek is ilyen mellbimbója volt

Örökölted,a génjeidben hoztad magaddal .

2012. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!