Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Koromhoz képest nem vagyok...

Koromhoz képest nem vagyok túl nagy? Normális ez?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 198 cm és 97 kg. Normális kaján élek, régebben fociztam és boxoltam de már nem sportolok rendszeresen. Nincs nagy rokonom, nálunk mindenki inkább kicsi.
2012. nov. 29. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

az öcsém 15 éves korában volt 192cm-es magasságával 5. a tornasorban, azóta 1 centit nőtt most ő is 21

ne aggódj nem fogsz tovább nőni

egyébként meg normális ...



...és szexi :D

2012. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Húú, szép szál legény lehetsz :D

Nekem mindig is bejöttek a nagydarab pasik. Vonzóak.

Szerintem már nem nagyon fogsz nőni, amúgy lehet hogy valami 1000 éves rokonod génjeit örökölted.

2012. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem csak normális, hanem női szemmel még vonzó is :) Ne aggódj ezen, nagyon sok alacsony pasi szívesen cserélne veled - mert mindig arról panaszkodnak, hogy őket észre sem veszik a nők. Na, téged tuti észrevesznek, ha belépsz vhova :)
2012. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Neked kosarazni kellene:D

Előző válaszolónak. 176cm vagyok, nem cserélnék vele és észre vesznek a csajok:)

2012. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen.. általában mindenhol észrevesznek de szeretnék egy kicsit kisebb lenni. Gyerekkoromban is mindig én voltam a legnagyobb ezért nem mertek velem kötekedni :D van előnye, de hátránya is. A kosár nem az én stílusom :)
2012. nov. 29. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:

hát olyan dolgot ne szeress amit nem kaphatsz meg

ez még annál is reménytelenebb, mintha, egy amerikai énekesnőről álmodoznál

lényegében ez a legreménytelenebb dolog amit kívánhatsz

fiatalosabban kinézni és kort letagadni is lehet,

de kisebbenek lenni nem

hm, de jó lehet a barinődnek

2012. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!