Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A koromhoz képest elége a...

A koromhoz képest elége a magasságom és a testsúlyóm?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és február 9 töltöttem a 14 életévemet és 165 centi vagyok és 55-56 kiló között ingázok. Igazából azért rakom fel ezt a kérdést, mert egyesek szerint én picit alacsony vagyok a koromhoz képest mások szerint meg fokozatosan jól növekszek akkor most kinek van igaza bár úgy hallottam nem jó ha hirtelen megnyúlsz mert a csontjaid 30 éves korodra szarrá mennek, de ti hogy gondoljátok pls válaszoljatok.
2010. júl. 4. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
A fiam 14.5 éves, és 163cm.Az osztályában volt még jó pár gyerek ezzel a magassággal.Ő sovány.Te rendben vagy így, szerintem.
2010. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
54%
Szintén 14 éves vagyok, évente egyenletesen 10 centit növök, most kb 182 centis vagyok és 55 kilós. NAgyon soványnak érzem magam, és szerintem a testzsír százalékom is elég alacsony (Kockás a hasam, és ez sok alaptalan hit ellenére nem az izommenyiségtől van, hanem az alascony testzsír százaléktól). Szerintem örülj neki, hogy normális testalkatod van :).
2010. júl. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát magas semmiképp sem vagy,de alacsony se,igaz sok fiú tényleg a te korodban már 170 vagy a fölött van.Az is hülyeség hogy a csontjaid tönkre mennének,ezt csak úgy mondják,ahogy azt is szokták kis ember nagy bottal jár.Na ott is van kis és nagy szerszámmal bíró és legyünk őszinték,akik a te korodban kis növésűek azoknak semmiképp sem nagy a szerszáma,sőt valakiknek még nagyon kicsi és lehet hogy csupaszka is.Sokat lehetett erről olvasni.A feketéknek is azt mondják nagy,de ha valaki látott természet filmet ott is van kicsi és nagy is,szóval ez csak szöveg,magunk megnyugtatására.

Apukád mekkora?Kb. te is olyan magas v. még magasabb leszel.

2010. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kicsit lehetnél magassabb,de majd nősz még.Hát igen egyre több a magasabb növésű,de a dolog másik felében meg ott vannak a nagyon alacsony növésűek akik későn érőek és a fejldősében igencsak lemaradtak.De tudtommal sem igaz az hogy attól hogy valaki magas lenne a csontjai rosszabbak lennének.Hisz a túl alacsony sem jó.A magasságod és kg.-d az jó.Minden másban is normálisan fejlődtél,időben?
2010. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát 173 cm körül kellene lenned már,mert olyan 15 évesen már a 176 magassak szoktak lenni,elég gáz hogy kisebb vagy mint a lányok,bár még van egy éved.De ha eleve kisnövésű szüleid vannak,akkor te sem leszel magas.
2010. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

2. válaszoló vagyok

A szülőktől nem feltétlenül függ a magassága, nekem apám 168 centis, és már mindkét szülőmet bőven tulnőttem. A jó táplálkozás és a jó gének tudják gyorsítani a növekedést.

2010. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a magasságod és a súlyod megfelelő egymáshoz,de ha a korodat veszem alapul akkor azért olyan 7-8 cm vel magassabbnak kellene lenned.
2010. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát köszike a vállaszokat amúgy a szüleim változatosak mert anyukám 160 apukám 181 centi.
2010. júl. 18. 21:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem alacsony nem vagy sem magas:D De pl nekem az ilyenek jönnek be akik nem 180 de alacsony sem:D tehát a középarány :D
2010. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De amúgy 13 vagyok később persze csak magasabbak fognak tettszeni, mert még most én is csak 160 vagyok, de az osztályban vann sokkal alacsonyabbak is.. 13/L
2010. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!