Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy kicsit görbék a lábujjaim,...

Egy kicsit görbék a lábujjaim, kalapácslábujjam van, hogy lehetne őket kiegyenesiteni?

Figyelt kérdés

elmenjek velük ortopéd orvoshoz vagy micsináljak ?

engem egy kicsit zavar ..:S de az is mit tudna velük csinálni ?


2009. aug. 18. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit.Én ezért nem hordok soha az életben magassarkút,mert attól villámgyorsan kialakul,és úgy is marad-Lábujjközi papucs is okozhatja,meg a túl keskeny cipő.Javitani nem lehet rajta,csak megelőzni olyan lábbelivel,ami engedi hogy kényelmesen szétterüljenek a lábujjaid.
2009. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is olyan a labam, es nem a magassarkutol....enis igy szulettem vekony 41es lab es gorbe labujjak raadasul butyok is van a labam szelen...ezzel megkell baratkoznod, sajnos nem tudnak vele semmit sem tenni,enis regen ezen izgultam,hogy uristen milyen ronda a labam, de ma mar nem erdekel, mert aki szeret az igy fogad el.remelem segitettem. 20/L
2009. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!