Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férjem mostanában sokat...

Férjem mostanában sokat dolgozik, ill. a fáradtságára hivatkozik, mikor szexről van szó. Milyen vitaminokat adhatnék neki, amitől a vágya, ereje visszatér?

Figyelt kérdés

A poénkodó, unatkozó válaszadók kíméljenek.

45 éves a férjem.

Amikor már benne vagyunk,minden oké, de sokszor "lusta " elkezdeni...

megköszönöm, és megy a zöld kéz a hasznos választ adóknak.


2012. dec. 1. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:

A férjem is szedett különféle vitaminokat, de nem oldotta meg a problémát, mivel a megoldás az lett volna, hogy ha rendesen kipiheni magát. De hát ez bizonyos munkakörben, bizonyos munkaidővel, bizonyos körülményekkel (például, ha kisebb gyerek van) nem annyira megvalósítható.

Hiába a sok vitamin, ha egyszerűen nem alszik eleget az ember vagy alszik eleget, de nem elég pihentetőn. Meg persze, ha nincs mód mondjuk kikapcsolódásra.

Sokszor nem csak fáradt az ember, hanem sok mindennel teli van a feje és már azért sincs kedve.

Szóval én azt gondolom, hogy a fáradtságra a legjobb gyógyszer a pihenés. És ha ez nincs, akkor hiába a sok vitamin.

Amúgy vehetsz neki szerintem bármilyen multivitamint a patikában, ami esetleg tartalmaz még plusz dolgokat. Ha bemész a patikába, elmondod, hogy milyen céllal kell, akkor biztos ajánlanak valami megfelelőt.

2012. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ő is az alváshiányra panaszkodik, mivel vagyonőr. És bár vmennyit tud pihenni,tehát nem dolgozza végig az éjszakát.De azt mondja az nem olyan alvás.
2012. dec. 1. 18:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nincs túlsúlya, sőt, szikár, izmos.De sokat ,napi másfél doboz cigit elszív.És 2éve, hogy nem iszik, előtte sokszor berúgott,de hálistennek ,már nem , ill. min, 1-2 pohár sör, az is ritkán.
2012. dec. 1. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak olyan időszakok,mikor teljesen padlón van az ember .Felesleges is ezzel macerálni ,mert csak elgorombulhat a dolog .A nem akarásnak csak nyögés lenne

a vége .Melyik félnek lenne ez jó ?

Azt hiszem egyiknek sem .

Minden rossznak vége szakad egyszer,ahogy a jónak is .

2012. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, máskor is dolgozott,én is dolgozom, más is fáradt...

azért gondoltam valami vitaminkészítményre,vagy vágyserkentő gyógyteára,hátha használna.

Ennyi idősen már húzzuk le a rolót?:(

2012. dec. 2. 07:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A rolólehúzásos témánál pedig azt hiszem, ti még jól álltok, az én férjem csak 29 éves, én pedig 25. És dettó ez a helyzet.:(

2 éves múlt a kisfiúnk, hónapokig 6 emberre főztem, mostam, takarítottam, a ház körüli dolgokat megcsináltam, plusz a kisgyerek. Tulajdonképpen mikor a férjem hazaért a munkából, már semmit sem kellett csinálnia. Én is baromi fáradt voltam, de azért ha időben elaludt a gyerek, ami azért sokszor előfordult, hát azért lett volna kedvem egy kis gyengédséghez.

És érdekes, ha volt néhány nap, amikor a férjem nem dolgozott, rendesen ki tudta pihenni magát, egyből volt kedve a szexhez is.

Ezért mondtam, hogy ha nem piheni ki rendesen magát az ember, akkor szedhet bármilyen vitamint, a problémát nem oldja meg.

2012. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ó,Ti még akkor nagyon fiatalok vagytok.

Mikor kisebbek voltak a gyerekek, én se vágytam sok szexre,csak pihenésre.Nem voltam szexmániás sose.

De így 40 felett,megnőtt a libidóm, a gyerekek felnőttek,és van időnk egymásra is.

2012. dec. 2. 10:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! A fáradtság attól is lehet,hogy a szervezetében kevés a vitamin, ásványi anyag, így azok pótlása is sokat segíthet, persze, ha megfelelő minőségűeket fogyaszt. A libidó, a nemi vágy és teljesítmény fokozására is használhatók a gyógynövény alapú készítmények.sok jó tapasztalat van velük. Ha érdekel szívesen küldök pár leírást mailben.

Valamint olyan tanácsot, amit ide most nem tudok leírni a nyilvánosságra. Hogy hogyan hódítsd vissza a párod, keltsd fel a nemi vágyat irántad.

2012. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függhet. Lehet, hogy fáradtság, lehet más miatt ideges, azért nincs kedve. Első körben próbálkozz valami vágyserkentővel (masszázsolaj, szexi fehérnemű stb.) ha ez nem válik be, akkor más módon kell neki segíteni. Sok őszinte beszélgetés, ha valami gondja van (munkahely)akkor pedig segíteni neki feldolgozni a problémát.
2012. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!