Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék azért, hogy...

Mit tehetnék azért, hogy egészségesen étkezzek, pontosabban egyek vitaminokat is?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és nem hiszem, hogy mindennapi problémával küzdök, ugyanis ez legtöbbször a kisgyerekeknél fordul elő. Most is a Google-t tanulmányoztam, de talán még csak egyszer botlottam bele egy olyan lányba, aki nem evett gyümölcsöket, de egy idő után ő is rászokott. Nos, velem az a baj, hogy egyáltalán nem eszek semmi vitamint, pontosabban zöldségeket és gyümölcsöket. Tudom, hogy ez egyáltalán nem egészséges és teljesen egyértelmű, hogy kórházba fogok ezzel kerülni, de semmit nem tudok tenni. A szüleim már feladták, nem erőltetnek ezzel az egésszel, magamtól pedig egyszerűen nem tudok rászokni. Próbálkoztam, de nem ment, egyszerűen számomra még az is undorító, hogy belegondolok. Anyukám szerint régebben mindent megettem, most pedig olyan válogatós vagyok, hogy az valami hihetetlen. Esetleg tudnátok étkezési tanácsokat adni vagy valami?

2012. nov. 22. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Erőltesd meg magad.
2012. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted nem próbálkoztam vele? Évekig csináltam, de egy idő után már én is meguntam ezt az egészet.
2012. nov. 22. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha leturmixolod és iszod? Főleg a gyümölcsre gondoltam, szerintem az nagyon finom, vagy pl. banánshake (banán és tej összeturmixolva).
2012. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor menthetetlen vagy a szüleiddel együtt.
2012. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miket szeretsz? vagy miket szoktál enni?
2012. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam vele, pont a banánshake-kel is, de az se túlságosan jött be, egyáltalán nem ízlett.
2012. nov. 23. 06:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Chipseket meg egyéb ilyen édességeket nem eszek, még egy tábla csoki is ritkán csúszik le. Levesekkel se vagyok jó viszonyban, inkább a húsok, pörköltök meg az ilyenek. :)
2012. nov. 23. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!