Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudtok Budapesten jó urológiát?

Tudtok Budapesten jó urológiát?

Figyelt kérdés

4 éve szenvedek húgycsőgyulladással, és a SOTE-n elakadt az ügyem, mivel mindig csak csinálnak egy spermaszámlálást meg felírják ugyanazt a gyógyszert (Aflamin), és nem használ. Ráadásul egymáshoz küldözgetnek állandóan, aztán meg velem veszekednek, hogy miért nem volt nekem jó a másik orvos. Ezen kívül herevisszerem is van (talán összefüggésben a húgycsőgyulladással) és ezzel meg nem akarnak megműteni, mert szerintük ettől nem áll vissza a spermaszámom (időközben nemzőképtelen lettem) Szerintük az nem elég indok a műtétre, hogy nekem állandó fájdalmam van tőle. Úgy érzem magam, mint egy leselejtezett tenyészállat aki így már nem számít.

24/F



2012. dec. 6. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali!


A SOTE-vel a visszajelzések alapján gyakorta vannak gondok, szóval már régesrég váltanod kellett volna! :-o

4 év az ro6 sok idő! Hogyhogy eddig nem léptél??? :-O

Miért vártál ennyit? (Pláne, ha az Aflamin sem 6, é az orvosaid jelen esetben még nálad is impotensebbek...(már bocs)... ((:-o )


_ Hány orvos kezelt már?

_ Mikor mondták ki a nemzőképtelenségedet és mire alapozták ezt?

_ Ez a nemzőképtelenség visszafordít6ó? Ki mit mond?

_ Mi az aktuális helyzet?


Üdv: EE

2012. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!