Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen bőrbetegség? Veszélyes?

Ez milyen bőrbetegség? Veszélyes?

Figyelt kérdés

Oké, tudom menjek bőrgyógyászhoz, meg minden, de előszór itt tudakoznék.

Szóval kiskorom óta vannak kiütéseim, hol a kezemen, hol a lábamon, és hol..a nemiszervemen..

anno kiskoromban volt a herezacskómon ilyen sömör szerű, egyben piros viszkető kiütés szerű dolog, amit szüleimnek nem akartam elmondani, szóval amit kézre kaptam krémet, ugyanazt néha használtam arra a célra is, és elmúlt.

Aztán 1 éve kb a makkomon, illetve a fitymám belső falán ilyen piros kis pöttyök jelentek meg, amik viszkettek, ha vakartam akkor kellemetlen is volt, illetve a herezacskómon viszketett a bőr, és miután vakartam hámlott is. (azért írom hogyha vakartam, mert nem úgy vádlott mint a nyári hátleégés, csak mint a korpa kb.)

Ahogy tavaly, most is eljött ez az állapot, és igazából zavaró..mert először csak azt hittem túl szoros volt alsógatyám vagy valami, és csak amiatt viszket, de nem. vakartam, lehámlott (korpaszerűen megint), utána bekentem krémmel és csípett, mint...nagyon..azóta nem csíp, meg nem viszket, de érzem, hogy még van ott valami kis maradványa a dolognak..

aztán most a makkomon megint ott virít 3 kis piros pötty, és csak remélem elmúlik, és nem kezd el viszketni vagy valami..

Még soha nem volt semmilyen szexuális kapcsolatom, nem csókolóztam, nem használtam tűt vagy segédeszközt másokkal (ezekkel lehet leggyakrabban elkapni ilyen betegségeket tudtommal).

Ez véglegesen nem fog elmúlni soha?

És ami miatt jobban aggódok egy kis viszketésnél: szexuális úton ez átkerülhet?

Nagyon nem akarok most dokihoz menni, mert ez így több, mint kínos, de valakitől meg kell kérdezzem..

Tudom, hogy szörnyű fogalmazás, helyesírási hibák, de remélem érthetően írtam azért, és most letudok feküdni aludni.

14/f


2012. dec. 9. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj el bőrgyógyászhoz, nem fog megijedni egy pénisztől, sőt igazából meg se fog rebbenni naponta több nemi szervet lát, hidegen hagyja, így leírva meg szerintem ő se tudná megmondani
2012. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!