Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitöl lehet? Másfél éve...

Mitöl lehet? Másfél éve együtt vagyok barátnőmmel?

Figyelt kérdés
és négy napja szeretkeztünk szoktunk gumi nélkül és gumival is de most gumival csináltuk és másnapra ilyen piros foltok jöttek ki a makkomon és kicsit viszket is és még olyan mint ha hámlana is mán 3rom napja de még nem múlt el és még mindig viszket kicsit érzékenynek nem érzékeny de nem tudom mitől lehet ez a vörös foltok rajta ? előre is köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 11. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

vagy a gumi,

vagy elkapott vmi fertőzést

vagy félrekúrel..

2012. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
félre biztos hogy nem megy meg nagyon is szeretyük egymást és minden szabad időnkben együt vagyunk és nem megyünk soha egymás nélkül se sehova eddig masculan gumit használtam azzal semmi bajom nem volt most nem volt masculan utoljára a boltba és act aroma gumit használtunk ? lehet a gumi lenne az oka?
2012. dec. 11. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműem a gumi belső felére felkent agyagtól jártál így .Attól kaptál mindent .
2012. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!