Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez hererák?...

Szerintetek ez hererák? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Az lenne a problámám hogy a jobb oldali herémnek más a formája, nemegyezik a bal oldalival, és tapintásra sem sima mintha lének rajta pici dudorok. Ezt már régen észleltem de akkor nem foglalkoztam vele különösebben mert nem fájt. Egyszoval elhanyagoltam. De mostanában érzékenyebb és ha dolgozom akkor enyhe fájdalmat érzek benne és lehuzodik a fájdalom a lábamra. Aztis észrevettem hogy mintha a combtövemben a nyirokcsomo meglenne kissé duzzadva. Szerinttek mi lehet ez? Mennyi az esélye hogy ez hererák?

2012. dec. 11. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Még csak esélyed sincs hererákra. Senkinek sem egyforma a két heréje. De ha izgat a dolog, menj el urológushoz. Ingyenes, nem kell beutaló, nem kell időpont. Csak el kell menni az sztk ba. Ránézésre megmondja a doki, hogy van e gond...
2012. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem here rák,de járj utánna .Ha baj van

kezdődhet a gyógyitás ,ha nincs ,a megnyugvás .

2012. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!