Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymámon apró fehér pöttyök...

A fitymámon apró fehér pöttyök vannak. Mi ez?

Figyelt kérdés
A fitymámon apró fehér pöttyök vannak, amik nem viszketnek, nem pirosodnak be csak 1xűen zavarnak. 14éves vagyok, még nincs nemi életem, rendszeresen mosom.
2009. aug. 21. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha makkod alatt van a peremén és volt is ,az ott is marad.Ha ivar érett leszel és majd kekszelsz extra érzékeny leszel (hamar jó lesz)Tapasztalat.
2009. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a lányok nem iednek meg ettől?
2009. aug. 21. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem barátomnak is ez van. hát én először néztem néztem, miez.... azt hittem valami betegség, de mondta, hogy volt dokinál, aki azt mondta, hogy az érzékelők kint vannak, de semmi baj. nekem nincs vele bajom, kissé egyedibbé lesz tőle:)
2009. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenek nekem is vannak a puncimon, de nem látható annyira! :D Ne parázz, nem ettől fog valaki kiszeretni belőled! :D

17/L

2009. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én (volt) barátomnak is van, és mivel akkor láttam életemben először igazit a szemem előtt, nem furcsáltam, de szó mi szó, ha igaza van az ellőttem szólónak, és azok tényleg az érzékelők, akkor igen kevés ideig bírta az ágyban, kb 5 percig...
2009. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A bőrelváltozást szakmai nyelven papillomatosis penisnek vagy hirsuites papillaris glandisnak hívjuk. Az elváltozás a makk koronáján, annak vályulatában (sulcus), a fityma bellemezén, ritkán a fityma külsején is megfigyelhető, pár sorban elhelyezkedő apró, egy-két milliméteres kiemelkedések, tüskék formájában. A fentiekben leírtak az esetek döntő többségében a pubertást követően, fiatal felnőttkorban alakulnak ki. Az elváltozás teljesen ártalmatlan, kezelést nem igényel. Előfordulása élettanilag variánsnak tekintendő, jellemző rá a családi öröklődés. Az életkor előrehaladtával a kiemelkedések mérete csökkenhet.
2009. aug. 29. 01:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod,akkor miért kérdezel?Ez vicc :DD
2009. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!