Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vannak apró halvány...

Miért vannak apró halvány fehér pontoka péniszemen?

Figyelt kérdés

Alig látszanak de már elég régóta fogalmozódott bennem ez a kérdés...

Azon gondolkodtam, hogy esetleg nem megfelelő a higénia ?? vagy lehet azért mert nagyon feszülős gatyákat hordok??( nem. nem vagyok homoszexualis) Más testrészemen nem látok még hasonlót se és nem is viszket nem is fáj se senmi ilyesmi.


2012. dec. 12. 22:12
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsanat az esetleges elirasokert.. telorol nem tudok valami jol irni
2012. dec. 12. 22:13
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
a pontoka csak sztem hangzik úgy mintha vmi román kaja lenne ?:D
2012. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mosakodj ... (szappannal :-P )
2012. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fordyce! sokunk faszán van. Nőknek a mellbimbója körül meg a puncijánál is szokott lenni. Ez egyén függő, pont mint a nemi szervek formája. Nem tudsz vele mit tenni, ilyen ott a bőrőd. Nem fertőző, nem betegség egyáltalán. Semmi gond vele. Csak nem ez a legszebb, de igazán ha jó pali vagy, akkor senkit nem érdekel, nők nem is tudják,hogy az ott valami szembetűnőség ken hogy legyen.
2012. dec. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

érdekes

kenegesd mondjuk neogranormonnal, vagy más gyógynövény kivonatú krémmel:) esetleg ha van, akkor kezeld bioptron lámpával (vagy napoztasd, de télen és nézők előtt az gázos:D)


ha nem viszket vagy nem fáj akkor nem gázos, de ha mégis lesz ilyen, nyomás orvoshoz! nem volt valami kétes eredetű szexpartnered?:D

a higénia természetesen mindig megoldás, mosd és szárítsd meg rendesen:D


És a feszülős gatyát hagyd el, mert here-visszért, impotenciát vagy meddőséget is okozhat!!!

2012. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem tartom magam jo palinak de a csajok megis esznek rajtam valamit :DD Koszonom a valaszokat(: Az a baj hogy a feszes gatya mar hozzam nott:/ :D de mivel ulepes egyaltalan nem nyomodik semmi ilyesmi (: Eleg sok partnerem volt de egyik se putribol szabadult...:D de mar fiatalabb koromba is volt ilyesmim amikor meg kis pocs voltam es pinat se lattam csak nem volt enyire feltuno :D Az a fordyce ize... egyik ismerosomnek a mellbimboja korul volt az amit mondassz de akkor ez n lenyeges ha ez semmit se jelent (: koszonom emberek a megnyugtatast
2012. dec. 12. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Különös jelentősége nincs .Még nem találták fel azt a kenőcsöt ami ezt eltüntetné .

A feszes gatya miatt lehetnek komoly problémáid .

Azzal aztán járhatsz orvoshos akár éveket is .

2012. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!