Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nektek is fájt körülmetélés...

Nektek is fájt körülmetélés után a varratszedés? (mert nekem életem eddigi legnagyobb fizikai fájdalma volt)

Figyelt kérdés
Olyannyira fájt hogy szinte minden egyes varrat kiszedése után ordítottam az asztalon a fájdalomtól, és szorítottam az asztal két végét. Sőt mikor már a utolsó előtti varrat kiszedésénél jártunk elkaptam az orvos kezét amibe fogta az ollót(tényleg). Igaz nagyon le ba..t érte hogy hogy mertem ezt megcsinálni, és azt mondta hogy "ne ordibáljak már mert ez már túlzás, meg hogy másnak a veséjét veszik ki", meg ilyenek.
2012. dec. 14. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom hogy hány éves vagy ,de minden szavad elhiszem .

Feltételezem egy vasat sem kapott tőled .Én bizony otthagytam volna,mondván neki,majd kiszedi másik doki.

Bizony meggondolta volna magát .Így sprórolják meg a

fájdalom csillapitókat,amit haza lopnak aztán a magánba .Velem ilyen történik ahol csak lehet megírnám melyik

rendelőt vagy dokit kerüljék nagy ívben .

Sajnos vannak még bunkó orvosok.

2012. dec. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

22:18 azt lefelejtettem, hogy az utolsó előtti varratnál bejött egy másik doki is, ilyen érzéstelenítő krémmel és rákente "mint ha már megsajnált volna". Utána is fájt de már legalább nem ordítottam, igaz az utolsónál sírva fakadtam. A távozás után szinte menekültem az Urológiai klinikáról, még el kellett telnie 2,5 órának hogy megnyugodjak.

Igaz viszont szép egyenes lett a vágás és jól megcsinálta.

Lehet hogy tényleg azért kínzott meg mert nem adtam neki egy vasat sem.

2012. dec. 14. 22:50
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 18 vagyok.
2012. dec. 14. 22:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak. Érdekelne, ha tökön rúgtad volna, neki mennyire fájt volna...
2012. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha én 18 vagyok,egyszerűen ott hagyom.

Na ebből lett volna ám bonyodalom .

Vizsgálták volna ,mi is történ.Ahogy leszálltál volna az ágyról ,azonnal megváltott volna ez a perverz doki.

Talán ezen élvezkedett .

2012. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Az orvos, amelyik így kitett a fájdalomnak, megszegte a Hippokratészi esküjét, és hagyott szenvedni!

Nyilván neki nem volt ilyen beavatkozása, tehát metélni is 1xűbb a számára,... könnyebb más farkával verni a csalánt.


[link]

Itt egy oldal. Az ilyeneket érdemesebb kivonni az egészségügyből, mert ezek nagy ívben b@sznak a betegeikre.

Neked meg lehet nem kellett volna azonnal metéltetned!


Ha fitymaszűkületed van, létezett volna rá számos más megoldás is...

2012. dec. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
* Ha fitymaszűkületed VOLT...
2012. dec. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az előttem szólóval. Miért csonkolták le az egészet?? Cukorbeteg vagy kérdező? :(
2012. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ennyit a magyar orvosokról. És ezért vonják le a fizetésemből a nem kevés tb járulékot. Ha azt egy külön számlára fizetném, akkor mondjuk ilyen esetben annyi pénzből nemhogy érzéstelenítőre futotta volna, hanem felszívódó varratokra amik maguktól kiesnek, meg még 1-2 meztic csajra is, akik addig nyálazzák a makkodat ameddig akarod. Menni kell ebből az országból, mert ez egy szarfészek pöcegödör mindenestűl.
2012. dec. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én magamnak szedtem ki, az is fájt eléggé. Direkt nem mentem hogy az orvos szedje ki, pedig az enyém nagyon jófej volt, közvetlen :D. Vagy az orvos csinálta rosszul vagy nagy a fájdalomküszöböd. Viszont az orvos tényleg bunkó lehetett..
2012. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!