Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég erős kb 1-2másodpercig...

Elég erős kb 1-2másodpercig benyilaló alhasi fájdalom a belek környékén mi lehet?

Figyelt kérdés

Általában 1havonta egyszer volt ilyen, az utóbbi időben ez már hetente elő szokott jönni. Előbb is belémnyilalt, kb 3x is egymás után. Nem tartott tovább 1-2mp-nél tovább. Utána olyan minden mintha semmi sem törént volna. Igazából nem egy adott ponton fáj, hanem végígmegy egy úton, a hasamtól hátra a seggemig picit lefelé, mintha a végbelem felé menne.


Itt egy kép, ezen beikszeltem az első képen, hogy honnan indul el a fájdalom, a második képen meg egy nyillal jelzem, hogy merről merre halad kb az egész benyilaló fájdalom.


Amikor legutóbb voltam házidokinál(aki belgyógyász a leggyakrabban ugye), az azt mondta erre, hogy urulógus.

el kéne mennem azthiszem, mire számíthatok, illetve vélemény? Ez valami bélprobléma lehet? Vagy esetleg prosztata? 24éves fiú vagyok amúgy.


2009. aug. 22. 13:18
 1/6 A kérdező kommentje:

itt van a kép mégegyszer, valamiért kiszedte az oldal alinket:

[link]

2009. aug. 22. 13:22
 2/6 anonim ***** válasza:

szia köldök körüli fájdalom lehet vakbélgyulladástol és mirigyek gyulladástol és legföképpen hasnyálmirigy gyulladátol ha rendszeresen jelentekezik, inkább diétával megoldhato.. sztem uh-ra kéne menned..

32 lány

2009. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szia, nem a köldöknél van, hanem lejjebb...
2009. aug. 22. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Hello! Csak mesélek egyet, hogy ilyen is van. Volt egyszer egy görcsöm egy ponton, már majdnem mentőt kellett hívni, soha nem fájt semmim ennyire, nem pár másodperces. Szoros nadrágban ültem több órán át előtte és utána mikor lefeküdtem, akkor görcsöltem. Aztán egyszer csak enyhült, majd putty... pukiztam egy nagyot, szóval nálam bélgáz volt, a szoros nadrág miatt beszorult. :)


A háziorvos biztos jól kikérdezett, menj ahova küld. Ha még nem volt vérvétel meg vizelet, biztos csináltatnak.


32, nő. :)

2009. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt nem fingprobléma van.
2009. aug. 24. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon durva. Egyszer nekem is volt olyan, hogy egy hétig össze-vissza étkeztem, sok keksz, meg eléggé ilyen szénhidrátalap, zöldségek és gyümölcsök nélküli étrendet folytattam, illetve készételeket/főzést nem igénylő ételeket ettem, pl. szendvics, wrap. Ez olyan erős puffadást okozott nálam, hogy amikor következő héten fel kellett vennem a passzentos farmert és abban ülnöm 2-3 órát durván erőteljes gyomor-görcseim lettek és intenzív puffadásom, szeleléssel. Ezután tartottam egy 5 napos vízívó kúrát, szóval csak vizet/húslevest/teát ittam meg vitaminokat vettem magamhoz, hogy rendbe tegyem az emésztésem. Ez idő alatt a puffadás lement, utána pedig visszatértem a rendes rostokban és húsokban gazdag finomított ch-ban kevés étrendemhez. Szóval az összevissza zabától és szoros nadrág viselésétől simán lehetnek az embernek szélgörcsei és gyomor-panaszai.
2020. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!