Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy csomó van a herezacskómon....

Egy csomó van a herezacskómon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hereráknál a zacskón vagy magán a herén van a csomó?

2012. dec. 19. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis milyen csomó? Mindenkién van ,ha nincsen teljesen kilazulva .Ráknál a here jön számitásba ,de azon sem csomó van .
2012. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hereráknál a herén, de vannak scrotum daganatok is, ami a herezacskó rákja. (bár nem túl gyakori) Ha eddig nem volt ott, akkor irány az orvos.
2012. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

úgy fél centis lehet. Nem fáj és szerintem már nem is növekszik.Pontosabban nem tudom leírni.

Eleinte nagyobb volt de kicsit tapogattam,nyomkodtam és szerintem kisebb lett.

2012. dec. 19. 19:28
 4/9 A kérdező kommentje:
+ még annyi ,h szemmel látható. Mintha a bőrön lenne. Szóval nem bent hanem magán a bőrön(két réteg közt??). Nem mozgatható csak ha a bőrrel mozgatom(szóval külön nem tudom mozdítani mivel a bőrön van)
2012. dec. 19. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha minden csip -csup fa**al orvos hoz mennénk,5 x gyógyulnánk meg ,mielőtt orvoshoz jutnánk .

Tulságosan is túl van lihegve ez a téma .

De ehhez köze van a válasz íróknak nagy részben

Nem vagyok orvos ,nem értek hozzá ,még csak fogalmam

sincs hozzá,orvos hoz küldöm .Ezzel kizártam ,hogy rossz

választ adtam . Na ilyenekkel van tele a fa*som

2012. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk láttam már olyan beteget, aki 10cm-es kráterrel a kezén jött el orvoshoz, mert gondolta nem komoly... (Leiomyosarcoma, áttétekkel) Igenis, aki nem ért hozzá, inkább időben menjen el orvoshoz, mondom ezt leendő orvosként. Erre való a családorvos, hogy csip-csup ügyekkel zaklassák.
2012. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már A két tünet közt nagy különbség van ,

Nem is erről írtam .

2012. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából még nem tartunk előrébb mint eddig.

Összegezném újra:


Fél centis, márt nem növekszik. Nem a zacskóban van bent hanem rajta, kívülről látható. Elég régóta ott van csak eddig nem foglalkoztam vele( 2hónapja kb ). Nem fáj.

Eleinte nagyobb volt de kicsit tapogattam,nyomkodtam és szerintem kisebb lett. (nem biztos, lehet csak magamnak képzelem be ,h kisebb lett).


Kérem csak azok írjanak akik sejtik vagy tudják mi lehet az.

2012. dec. 19. 20:02
 9/9 kiskuka válasza:
nekem hasonlo volt és adig basztattam meg nyomkottam h kifakatt és sztem valami pattanas vagy keles lehetett nemvolt nekemse piros csak 1 dudor volt enmeg adog nyomogattam h kijott
2013. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!