Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mióta az eszemet tudom, a...

Mióta az eszemet tudom, a jobb herém lejjebb helyezkedett el, mint a bal. A nagy melegben néha fájt. Jelenleg azt érzem, hogy a jobb herém alsó tájékán ( tail of epidydimis ) néha-néha fájdalom nyilall, mintha apró tűvel szurkálnák. Vélemény?

Figyelt kérdés
Urológus látta már, és azt mondta, a here rendben van. De sajnos ultrahangra nem küldött el. Lehet valamilyen mikroszkópikus sebesülésem van a here és a mellékhere határán, ami állandó fájdalmat okoz, és amely a heresüllyedés hatása? Kétségbe vagyok esve...

#here #mellékhere #epidydimis
2012. dec. 19. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy az egyik heréd lejjebb van, az teljesen természetes. Minden férfinél így van.


A kérdésedre viszont lehetetlen válaszolni. Ha nem fogadod el az egyik urológus diagnózisát, akkor keress fel egy másikat. Így legalább megnyugszol, ha egy másik orvos is megvizsgál. Addig is kár ezen stresszelni...

2012. dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erről mondjanak az orvosok véleményt .A kórt már te is igyekeztél meghatározni ,megnevezni .Nem tudom ez mennyre volt hasznos számodra.Csak a kételyket fokoztad magadban .
2012. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!