Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalom, mitől lehet?

Herefájdalom, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap arra keltem fel, hogy nagyon fáj a jobb oldali herém. Én arra gyanakszom, hogy ráfeküdtem, és megnyomtam. Konkrétan csak a jobb oldali fáj, az is akkor ha megtapogatom, vagy úgy fekszem, hogy nyomja valami. Külső elváltozást, megnagyobbodást nem vettem észre rajta. Esetleg mellékheregyulladás?

Ha csak azért fáj, mert elfeküdtem, akkor azért pár nap alatt el kell múlnia, nem?

Szerintetek mit tegyek? Utálok dokihoz járni.



2012. máj. 21. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
férjemnek is volt egy időszaka (pár hét), amikor fájt ha nyomta valami... nem ment vele dokihoz, magától elmúlt... hogy pontosan mitől volt, azt a mai napig nem tudjuk...
2012. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából jobban megvizsgálva a teteje fáj, tehát pont ott, ahol a mellékhere van. Akkor ez lehet, hogy mégiscsak mellékhere gyulladás lesz. Fasza...
2012. máj. 21. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt szépen levezetted orvos nélkül. Gratulálok.


(egy hererák túlélő)

2012. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

orvos

herédet nem fexed el

2012. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen problémám és elmentem urológushoz, aki megvizsgált és kiderült, hogy nincs a heréimmel semmi baj.

Az volt a baj, hogy egész nap ülök és nem mozgok, ezért fáj a derekam és a derekamból sugárzik ki a fájdalom a herémbe...

Ha esetleg te is sokat ülsz egy helyben és nem mozogsz eleget, akkor akár ez is lehet a probléma.

2012. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, elég sokat ülök.

Időközben elmentem én is urológushoz. Prosztata megnagyobbodásom van.

2012. jún. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!