Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok mitől van az hogy a...

Srácok mitől van az hogy a péniszen a makk alján körbe túró szerű anyag keletkezik?

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 06:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
mert nem mosod
2012. dec. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A volt barátomnak volt ilyen a pénisze nap végére, minden nap fürdött tusolt évekig nem fürdött kádban , nem lehet hogy azért mert nem áztatta ki a péniszét eléggé. Ráadásul nagyon érzékeny területe neki.
2012. dec. 21. 07:10
 3/15 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Ez normális, ezért kell tisztálkodni, de az, hogy a nap végére van vmennyi az normális :P
2012. dec. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mitől keletkezik a pisitől és a váladéktól? A volt páromnak nem volt körbemetélve a pénisze és 2 cm hosszú bőr réteg lógott a pénisze végén. De amikor felállt neki akkor is takarásban volt mindig a pénisze, nem annyira mint kókadtan de sosem látszódott ki a feje teljesen. A mostani párom kádban fürdik neki nap végére sincsen fehér túrószerűség a péniszén. És neki sincsen körbemetélve.
2012. dec. 21. 08:32
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
a f.asztúró teljesen normális jelenség. Fehérjedús táplálék, napi fogyasztása erősen ajánlott!
2012. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
24%
28f vagyok és még soha nem találkoztam ezzel a jelenséggel. bár nekem lankadtan se fedi a makkom a bőr. pedig nem is vagyok körülmetélve. érdekes az biztos.
2012. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Mosd meg minden nap rendesen, és a bőrt hátrahúzva tartsd rajta az alsógatyádban. Vizelés után pedig töröld szárazra zsepivel vagy wc papírral, vagy ha nagyon tiszta akarsz lenni akkor nedves törlőkendővel. Mivel meleg vagy, így még azt sem mondhatják rád emiatt, hogy buz|s dolog lenne a törlőkendő. :D

Én nem vagyok meleg, de zsepivel vagy wc papírral mindig szárazra törlöm. Nyilván ha piszoárnál van csak hely, akkor ezt nem tehetem meg, de amikor csak lehet én zárt fülkés wc-be megyek, pont emiatt.

Nincs ebben semmi, a nők is megtörlik, mi miben különbözünk tőlük higiénia szempontjából? Semmiben!

2012. dec. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

"2 cm hosszú bőr réteg lógott a pénisze végén. De amikor felállt neki akkor is takarásban volt mindig a pénisze"


Fitymaszűkület...

2012. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
58%
mossa meg minden nap rendesen,alaposan! ha kell reggel,este! ez gusztustalan..
2012. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szóval ez természetes.. ellenszere a sűrűbb,alapos lomposmosás...ha van bidé, vagy mosdó...ez egyszerűen testváladék... ha másért nem, hát a Nők iránti tiszteletből.. szopásnál..brrr..
2012. dec. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!