Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok mitől van az hogy a...

Srácok mitől van az hogy a péniszen a makk alján körbe túró szerű anyag keletkezik?

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 06:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
helike13: attól még hogy magától egy fityma nem jön hátra merevedéskor, még koránt sem biztos, hogy szűk!
2012. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
A mindennapos fűrdés hiánya miatt van. F.
2012. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én csak akkor találkoztam vele, mikor napokig nem volt lehetőségem rendesen tisztálkodni.

Én megmosom vizelés után amikor csak tehetem, ha nem, akkor csak megtörlöm. Szerintem lehet valami lightos gombás fertőzés tünete is, ha elmész vele dokihoz, bajod biztos nem lesz belőle és még csak kínosnak sem mondanám, ha a mondókád része, hogy rendszeresen és alaposan tisztálkodsz.

2012. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 panda maci válasza:
A testváladék nem "túrós" állagú, hanem nyálkás. A te esetedben ez inkább gombának mutatkozik...
2012. dec. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
sztem meg tök jól néz ki. én néha szoktam hagyni, természetes dolog, hozzátartozik a farkadhoz.
2013. febr. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!