Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázás miatt kéne mennem...

Felfázás miatt kéne mennem urológushoz, ott mennyire számíthatok részletes vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Ugye nem fog a végbelemben "matatni" ?

Nagyon ciki lesz ha esetleg feláll?

Mégis milyennek kéne ott lent lenni a dolgoknak? ugye nem kéne leborotválni? -

Tudom nagyon hülye kérdések, de eléggé be vagyok tojva



2012. dec. 21. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Végül is mi a gondod ?

Hány éves vagy ?

2012. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát azért készülj fel egy prosztatavizsgálatra, ami pedig farturkálás lesz,

nem gáz ha feláll, attól egyébként szinte mindenkinek ha pl a prosztatáját tapizzák, nyomásnál el is lehet élvezni

2012. dec. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kellene elrettenteni a kérdező a vizsgálattól .

Ilyenkor a vizelet vizsgálatra hagyatkoznak,hisz ott lehet kimutatni a kórokozót .Még egyéb panaszok miatt sem csinálnak nagyobb vizsgálatot .Akkor ki keresné meg őket a magán rendelésükön .?

2012. dec. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat :)

17/F

2012. dec. 21. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali!


A felfázás ált. hólyaghuruttal jár, olyankor nehéz vizelni, ill. csípős érzése van az embernek a húgycsövében, ergo nem1x érzi úgy, hogy "pengéket pisil". Ez a dolog köt7ő a prosztatához is, éppen ezért nem merném azt állítani, hogy nem fog az urológus a fenekedbe is felnyúlni megzselézett latexkesztyűvel. Ha történne is esetleg ilyen, az nem fáj, csak kellemetlen, ki le7 bírni, igaz, érzékenyebb prosztatával ez már nehezebb, mert olyan érzés lesz, amikor megnyomja, megnyomkodja a prosztatádat, hogy pisilni akarsz, de nem tudsz! (Éles vizelési inger.)


Ha ezt érzed, ill. erre kerülne sor, maradj nyugodt, egy teljesen kibír6ó vizsgálatról van szó, akkor is, ha a lelki fájdalmat nagyobbra becsülöd (pl. megalázottság, kiszolgáltatottság érzése). Nem erről van szó, és utána, hogy kibírtad, inkább fogod magára büszke férfiként érezni magad! :-)


Üdv: EE

..........(^|^|^)

2012. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazándiból nekem ilyen tüneteim nincsenek. Csak folyamatosan kell WC-re járnom, és miután végeztem akkor is azt érzem, mintha még kellene pisilnem.
2012. dec. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!