Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem budapesti lakos vagyok,...

Nem budapesti lakos vagyok, de itt szeretnék elmenni urológushoz! Szeretném minél olcsóbban megúszni a dolgot, ezért ha nem muszáj nem mennék magánrendelésre! Hova érdemes menni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz rövid a fitymafékem, és azt olvastam hogy kis mütéttel is meg tudják csinálni. Hova érdemes elmenni? Csak végszükség esetén szeretnék magánrendelőbe menni. Magánrendelőben mennyiért csinálnák meg?

2012. nov. 14. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj a legközelebbi szakrendelőbe .Ezzel pontosan úgy látnak el,mint egy magárendelésen .Ha metélésről lenne szó,

még megérteném, hogy jó dokit keresel hozzá .De ezt egy

egyszerű rendelésen is elvégzik .Ezért ott még fizetni sem kell .15-20 perc alatt megvan ,ebben minden procedura bent van .Ha 18 alatti lennél ,akkor vinned kel az egyik szülődet is .Ahogy értesültem fiúktól,magán rendelésen

lézeres műtéttel 50000 .A metszés is lehet fele akkor .

Elgondolkodtató . A különbség ,hogy lézeresnél ,nincs vérzés ,ezért talán varrat sincs ben.

2012. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell előre döntened. Mutasd meg az állami urológusnak a problémádat, és ő elmondja mit tehetsz. Pesten minden kerületben van SZTK, vagy kórház. Mehetsz amelyikhez akarsz. TB kártyád legyen nálad. Esetleg előtte telefonálhatsz is oda, hogy mikor van rendelés, és tudnak e fogadni
2012. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!