Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátom 47 éves kb 1hónapja...

A barátom 47 éves kb 1hónapja véres váladékos volt az alsóneműje és az utóbbi napokban szeretkezéskor egy piros pattanást vettem észre a péniszén. Sajnos volt már rá példa hogy mellettem mással is randizott . Elképzelhető hogy elkaptam tőle valamit?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető,de ha valami gyanúsat észleltél rajta egy hónapja,és tudod hogy megcsalt akkor miért a barátod?
2012. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el orvoshoz és mutassa meg! Ha nemi betegség, akkor te is menj el!
2012. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Én meg urológiára küldeném prosztatavizsgálatra.

És az sem mindegy,hogy milyen a pattanás.Lehet simán az,de lehet más is.

2012. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen okból vizsgáltatnád a prosztatáját?

Ha onnan jött volna vér,már elment volna önként.Ott már akkor nagy fájdalmak vannak .

Kizárni vizsgálat nélkül semmit nem lehet.

Vizsgáltasd meg magad,mielőtt még gyanuba hozol valakit .

2012. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A véres váladék miatt vizsgáltatnám meg,és nem fáj!!!
2012. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kicsit utána olvastam,több hasonló orvosi írásnál

Mindenhol az van ,ha a prosztatából jönne a vér,ott már

nagy fájdalmak vannak .Sőt azt irják ahol belső vérzés van ,ott fáldalom is jelentkezik .

2012. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért még a barátom ,mert elfogadtam a magyarázatát és attól hogy valakivel egyszer randizott még kaphat egy esélyt.Az egyik válaszolónak igaza volt,idökőzbe elmentem vizsgálatra ,mert vele ellentétben én félek hogy valamit még is elkapok hiába védekeztünk. persze azt gondolnám hogy egy ffi annyira hiú a férfiasságát illetően hogy ilyen esetben rögtön orvoshoz rohan. Ha bármelyik eredmény pozitív lesz rögtön szakitok vele.
2012. dec. 25. 07:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 3. válaszoló vagyok.Tévedsz. A férfiak hiúak,de iszonyúan félnek az urológustól.Oda nagyon nehezen lehet elküldeni őket.és beutaló kell hozzá.Tehát még a háziorvosnak is meg kell mondani ,és szégyellik.És ha még fájna is,akkor is inkább szenvednek,mint elmenjenek kirakni a férfiasságukat.
2012. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha orvoshoz megy, akkor ezzel inkább a bőr- és nemibeteg gondozóba menjen és ne urológushoz.
2012. dec. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!