Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A körülmetélés fájdalmas?...

A körülmetélés fájdalmas? Mennyi ideg tart? Mikor lehet letesztelni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

4-5 napja egy ilyen kérdésre feltett valaki egy linket ide .Végig lehetett nézni az egész műtétet,kb 26 perces volt .

Én 2 napig a hatása alatt volt voltam,mondhatom ,hogy lelki beteg.Nagyon sajnálom azokat a fiúkat akiket egészségügyi szempont miatt kell metélni ,meg azokat is akiken ezt önakaratukon kívül hajtják végre .

De hol volt a moderátor aki ezt megengedte,hisz ezt kiskorúak is végig nézhették .Egy ilyenért a televizió csatoknákat 2 napig elsötétitik .Ezek után nem kell csodálkozni azon ,ha egy fiú sem mondja el szüleinek ,hogy némi gond van vele .

Pár napja olvasom itt,egy 18 fiú esetét.Varrat szedésnél az orvos állatmódjára viselkedett vele,minden érzéstelenítőt mellőzve .Már a másik rendelőben is megsajnálták ,és onnan hozta az ott lévő doki az érzéstelenítőt .Feltételezte ez mind azért volt,mert egy vasat sem adott neki .

Keserves egy tesztelés lesz a számodra,abban biztos lehetsz .Mert a java még csak ezután jön,és ez a " játék"

nem visszafordítható .Persze a kibiceknek semmi sem drága .

2012. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,30-60 perc,majd érzed.
2012. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Maga az eljárás nem fáj, hiszen több injekciót is beadnak előtte. Amikor azok kimennek, utána lesz rossz. Meg utána mindig, amikor belemegy a vér és duzzad valamennyit. Ez pár hét.

Vannak esetek, amikor problémák lépnek föl a műtét után, amit vagy újabb műtéttel lehet valamelyest megszüntetni, vagy azzal se.

Nekem pl kiszáradt, foltos, kérges és időnként hámló makkot eredményezett ez a barbár, civilizálatlan eljárás, amiről sajnos nem dönthettem, mert a szüleimet meggyőzték a Heim Pál kórházban, hogy ez így jó lesz, amikor kicsi voltam :(

Magát a varrást a kedves főorvos úr cakkosra vágta, mintha egy részeg zorro vágott volna belém egy karddal. Bennehagyott pár varratot is, amik 20 évvel később (!!!) estek ki, most újra és újra tisztogatnom kell a lyukakat, ha nem akarom, hogy a fekete szmötyi begyűljön oda. (Ennyit arról, hogy milyen "higiénikus" a körülmetélés)

Gyerekkoromban folyton kinéztek-megnéztek, most már felnőttként nem érdekel, hiszen nem én tehetek róla, de nyilván jobban megnéznek. Főleg, hogy a látvány igen ocsmány. A szex se jobb így, mivel kevéssé érzékeny, nehezebben megyek el, az orális szexet konkrétan egyáltalán nem tudom élvezni, nem is csinálom.

Egy szó, mint száz: én csak veszítettem vele és most milliókat fizetnék érte, ha vissza lehetne csinálni. De nem lehet :(

2012. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Egyrészt az érzéstelenítő elmúlása után a tested egyik legérzékenyebb részén lévő sebet fogod érezni napokig, de ez még a kisebb gond.


A nagyobb gond az, hogy a makkod nem arra van kitalálva, hogy fedetlenül legyen és azt dörzsölgesse a ruhád. Ez egyénenként változó, hogy mennyire zavar, de egy közeli barátom nagyon rosszul viselte és hónapokig szenvedett vele, mire megszokta. (Nem mellesleg szerencsétlen gyereknek tök feleslegesen teljesen feszesre csinálták, a fityma belső részének teljes eltávolításával – mindeközben az összes baja annyi volt eredetileg, hogy csak félig ment hátra a fitymája...)

2012. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Nézd fitymaszükületet is lehet már fitymaplasztikával kezelni,vagy van részleges metélés sok lehetőség ennek nézz utána,mert a legtöbb orvos mindenkit metélésre akar rávenni amikor ez szükségtelen és sokan le is szólják a metélt péniszt,de a gyógyulási idő metélésnél 3-4 hétbe is beletelik,és ha merevedésed van az fájdalmas,metélésnél jó orvot kell találni mert rendesen el tudják szúrni a műtétet.
2012. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!