Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alkalmazta már valaki a vegyi...

Alkalmazta már valaki a vegyi hámlasztást vmilyen bőrfelületére? és milyen sikerrel?

Figyelt kérdés

én a makkomon lévő barna foltokat szeretném igy eltüntetni.

de nem tudom hogy használna-e egyáltalán...


2012. dec. 28. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz vele,alatta is ilyen lesz
2012. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, nem tudod eltüntetni. A barna foltot okozó pigmentsejtek / festékes sejtek/ a hámszövet összes rétegében benne vannak. Azt pedig lehámlasztani ilyen mélyen nem lenne túl szerencsés dolog. Lehet, hogy kicsit halványodna, de csak átmenetileg , aztán ahogy ezek a festékes sejtek szaporodnának ugyan úgy a felszínre kerülnének. Úgyhogy nem használna.
2012. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vigyázz !! Ott nem bőr,hanem nyálkahártya van .

A makkodba is kerülhetne egy ilyen akció .

Hogy hosszú ideig sebes lenne az biztos .

2012. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked is csupaszon van a makk?

Nálam is hasonló probléma van, a körülmetélés miatt persze keményen látványos is, elmentem több dokihoz is, de nem tudtak ők se javasolni semmit :(

Amikor a lehetőségeket kérdeztem, akkor az orvosok egyiket se tartották használhatónak és főleg nem 100%-osnak.

Pl az egyik (ezen a portálon is gyakran ámokfutó) körülmetélés-propagandista azt magyarázta, hogy valami lámpa tud ezeken a foltokon segíteni. Az orvos azt mondta erre, hogy a lámpa hatására (mittudomén milyen lámpa) a folt változhat ugyan, de senki nem tudja előre, hogy mit jelent majd ez a változás. Vajon a folt sötétebb lesz? vagy a körülötte levő normális kinézetű rész lesz majd rosszabb? Ezeket nem lehet előre tudni...


Annyit lehet tenni, hogy nem foglalkozik vele az ember és a fityma - szerencsés esetben, ha nem csonkolták le - ápol és eltakar :(

2012. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekem a foltokon kivül anyajegyszerűség is van. Engem leginkább az zavar. Foltosodás nem annyira.

Ars Medica magánklinikára irtam ezzel a problémámmal, és elvileg lézerrel az anyajegyet eltudják tüntetni.

Valószínű az lesz.

2012. dec. 28. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!