Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan hogy elfárad és nem...

Muhkte kérdése:

Van olyan hogy elfárad és nem képes felállni egy idő után a pénisz?

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem hogy kis előjáték utána elkezdtünk szeretkezni a párommal és másfél 2 óra után tartottunk egy kis pihenőt. Aztán szerettük volna folytatni és hát sajnos nem volt mivel pedig az elsőben még el sem élveztem de nem állt fel hiába próbálta barátnőm akár orálisan akár kézzel felállítani. És nagyon bánt hogy én vagyok e béna vagy esetleg elfáradhat e úgy h nem képes aktivitásra. végül sikerült kis életet lehelni bele de arra volt elég hogy kb 1 perc alatt elélvezzek(hozzáteszem befolyásolhatja e hogy az előző nap lefekvés előtt végrehajtottam egyéb filmekre önkielégítést? )

2012. dec. 28. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Minel tobbet kkoncentralsz ilyen mellek-muveletekre, annal rosszabb lesz a foiranyba valo kepesseged.
2012. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez oké csak másodjára is örömet szerettem volna szerezni és bánt hogy nem voltam rá képes és nem tudom mi lehetett a baj pedig elég fiatal vagyok(20éves), és mégsem úgy jött össze és jó h ráfogtam arra hogy elfáradt de nem vagyok biztos benne hogy ilyen lehetséges-e ?
2012. dec. 28. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A hosszú előjáték nem tesz jót a férfiaknak .

Nem ilyenre lettek "tervezve" Ők a fajfenntartásra,az utód

nemzésére .Ez van bent az ösztönben .A nőknél meg az anyaság

ösztöne van .Az ösztön arra késztetné a férfiakat ,hogy

ezt mennél előbb teljesítsék is .Ha ez a folyamat hosszasan elnyúlik,az hátrányosan üt vissza .Még a mondás is majdnem illik ide is .Nem akarásnak,nyögés lesz a vége .

2012. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Félre értesz :D nem az előjátékkal volt a gond sem az utána következő másfél 2óra mókával hanem hogy ezek után pihenőt tartva nem ment sehogy sem akart működni és még mindig az a kérdésem hogy létezik e olyan hogy nem bírja szimplán elfárad?
2012. dec. 28. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!