Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az öcsém önkielégít!?

Az öcsém önkielégít!?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves öcsém, aki mondta nekem, hogy nagyon jó érzés, ha a p*csét piszkálja, meg húzogatja a bőrt. Lehetséges hogy 10 évesen masztizik?? Ez nem fura??

2012. dec. 29. 14:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
54%
Ez teljesen normális már kisebb korban is! :) Az nagyon jó dolog, hogy ilyeneket megbeszéltek egymással! :) Te hány éves vagy? :)
2013. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Mind a fiúk, mind a lányok már nagyon kicsi korukban kezdik felfedezni a testüket. Később ez kicsit hátraszorul, de 10 éves kor körül igenis kezd újra felerősödni. Én is elkezdtem 10 évesen felfedezni a testem, és játszottam a fütyivel.Tehát abszolút nem fura ez a tevékenység. Bár nem tudtam én sem, és az öcséd sem tudja, hogy ez a maszturbálás.

Ami számomra is érdekes, hogy ezt megbeszéli a nővérével, de örülj, hogy ilyen őszinte kapcsolat van köztetek. Sokkal jobb, mintha az utcán vagy az internetem szedné fel az információkat, amennyiben te pontosan tudsz válaszolni a kérdéseire. És itt jön be a kérdés, amit az előttem hozzászóló is feltett, és én is megkérdezem: te hány éves vagy?

2013. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
6%
Ne aggódj, a maszturbálás egy teljesen jó és természetes dolog. Próbáljátok ki együtt, úgy nagyobb lenne az élvezet.
2013. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
pár oldallal ezelőtt írtam h lány vagyok...
2013. febr. 5. 19:05
 35/36 anonim ***** válasza:
mennyi beteg állat van itt
2013. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ja azért beteg dolog hogy csináld a tesóddal együtt,ha még egyneműek lennétek akkor se,meg hogy mutasd meg neki,hogyan kell.JÉzusom vannak itt fura emberkék.
2013. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!