Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Félek otthon elmondani hogy...

Félek otthon elmondani hogy gombás fertőzést kaptam pont ott az intim helyemen?

Figyelt kérdés
17éves vagyok még nem élek sexuális életet de kb 3-4 hónapja viszkető érzés van ott lent a herék de leginkább a belső combomnál sőt még büdös szaga is van.De otthon elmondani ezt olyan ciki mégha azt is mondjátok h nem.Meg ugy elég szégyenlős is vagyok háziorvosnak megmutatni ugyhogy nem szeretnék beutalót kérni csak ugy esztékába bőrgyógyászhoz vagy nemis tudom hova szoktak ezzel fordulni.valaki tud segiteni hogy a gombás helyről mintavétel hogy történik kérem segitsetek.elöre is köszi
2009. aug. 25. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél gyógyszertárban canesten kenőcsöt, vagy betadine krémet, és kenegesd ott egy hétig. elfog múlni jobbesetben.
2009. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyébként ha orvoshiz mennél vele, kb ugyanezt mondaná h vegyél rá egy krémet. külső gombára általában krémet írnak fel, pár nap, és elmúlik.
2009. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már vettem canesten kenőcsöt kenegettem is de nem használ:(
2009. aug. 25. 16:02
 4/10 anonim ***** válasza:
nem 2 napig kell kenegetni
2009. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez _komolyan_ kérdés lehet, hogy mit kell tenned? Menj el minél előbb orvoshoz, de a szégyenlősséget hagyd otthon. :) Nem hülyék és nem perverzek rohangálnak fehér köpenyben a rendelőkben, meg fogják érteni, és adnak rá megfelelő gyógyszert. (Tényleg nem baszogatásképp, de egy régóta perzisztáló gombás fertőzés _simán_ átfordulhat szekunder infekcióba, azt meg már nem lehet kenőcskékkel megoldani.)
2009. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor betadine-t vegyél, az erősebb gombaölő, és legalább egy hátig kenegesd.

egyébként sztem azért büdös, mert bepállik. mosakodásnál is töröld meg sokkal jobban azt a részt, ne hagyd h nedves maradjon, és az izzadásra is figyelj oda, szellős alsóneműt hordj, és 40 fokba ne vegyél fel hosszúnadrágot.

2009. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
leginkább nem is a viszketés hanem a nagyon erős büdös szaga ami zavar.ilyen hatása lehet gombának vagy az is lehet h más a baj
2009. aug. 25. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem az azér büdös, mer bepállik, és az ilyen helyeken szaporodnak a baktériumok, elég rendesen, és azért büdös.
2009. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A canesten nagyon gyenge. Lamisilt vegyél és az egész tubust használd el. reggel és este kend be. biztosan el fog múlni
2009. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tessék elmenni urológushoz!
2009. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!