Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiú létemre a hangom nagyon...

Fiú létemre a hangom nagyon magas, lányos, mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves fiú vagyok, a hangom nem mutál és nagyon magas, lányos, nevetséges.

Még a 10 éves bátyámnak is magasabb a hangja.

Nem merek megszólalni sehol, osztályban is mindenkinek mély hangja van persze.

De már több éve rájöttem, hogy nekem van mély hangom is, olyan mint kéne lennie, és simán tudok vele beszélni, át tudok rá váltani stb.

Csak valamiért nem váltottam át rá korábban, de már nagyon megbántam.

Egyre jobban idegesít, hogy senkivel se beszélek a hangom miatt és a legjobb megoldás szerintem az lenne, hogy átváltok a mély hangomra.

De az a baj, hogy kicsit furcsa lenne, ha átváltok mert meghallanák a mély hangom amit eddig nem hallottak, mit szólnának? Elég furcsa lenne, hogy hirtelen teljesen megváltozott a hangom?

Mit mondanék? Azt hogy lúzer voltam és nem váltottam át rá eddig?

Kérlek segítsetek!



2013. jan. 2. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
énekelj (már persze, ha jó hangod van)
2013. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlspirázod a kérdést.. Ha úgy érzed mély hanggal jobb lesz, hát beszélj úgy. Ha valaki megkérdezi mi történt, mondd hogy most kezdtél mutálni. Ennyi:)
2013. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Te úgy beszéljél ahogy tudsz.

A hang is akkor változik ,ha azt használják is

Próbálj mélyen,ha nem ütközik nehézségbe

2013. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mostantól állandóan arra fogsz figyelni hogy mély hangon beszélj? Golyóiddal minden rendben van? Nem túl picik?
2013. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

10 éves bátyámnak magasabb a hangjai.

Nem alacsonyabb? És ha te 18 vagy akkor miért nem az öcsed?


Ez a kérdés fake

2013. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó. Ez a kérdés 1000 százalék, hogy nem fake. Én is 18 éves vagyok és ugyanebben a cipőben járok.. Az meg, hogy azt írta, "10 éves bátyja", biztos csak elírta, semmi több.
2013. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!