Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi esélyem van még nőni?

Mennyi esélyem van még nőni?

Figyelt kérdés

Nem 1-2 centikben gondolkozom, hanem legalább 10 centit.

15 éves (fiú) vagyok, kb 60 kiló, és kb 1.68 méter magas.

Anyumat már túlnőttem.

Bátyám 1.72 magas.

Apám 1.78 magas volt (azóta volt egy műtétje, most 175).

Nővéreimet így most fejből nem tudom.

Van még esélyem nőni egy 10 centit kb?

Mindig is úgy éreztem, hogy alacsony vagyok. Ez mára kicsit javult, mert régi magas osztálytársakat már majdnem utol értem, ők lelassultak növekedésben.

De azzal hogy alig vagyok 60 kiló (féléve nyáron 55 voltam), és 168 centi is épp, hogy megvagyok úgy érzem magam, mint egy kisebbfajta vitorlázó repülő. Persze, tudom, nem kell égimeszelőnek lenni, meg kicsi a bors de erős, meg a többi duma, de nekem az mit sem ér, ha én még mindig pocsékul érzem magam emiatt, főleg ha még egy bizonyos lány miatt hülyén is jön ki, hogy alacsony vagyok, de ebbe ne menjünk bele mert bonyolult.

Viszont én emiatt hülyén érzem magam, szóval mennyi esélyem van nőni még, legalább olyan magasra mint apám volt? (15/f)


2013. jan. 2. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne izgulj,az következő 2 évben jön nagyobb változás még

Ebben akár 15 cm növekedés is benn van,de 10 az tuti .Még csak most nyúlladnak igazán az izmok ,csontok ,izűletek .

2013. jan. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kéne, hogy magasabb legyek, mert mindig volt bennem egy rossz érzés emiatt, de az elmúlt pár napban szabályosan egy semmi sz@rnak érzem magam főleg emiatt...
2013. jan. 2. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj!20-21éves korig nősz! Én182cm vagyok, 2 év alatt 15 centit nőttem.
2013. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az apukád magasabb mint te és a fiúk igen ritkán lesznek az apjuknál alacsonyabbak,szerintem akkorára bíztus hogy me kellene nőnőd.El tudom képzelni hogy kellemetlen,de még van esélyed nőni,még fiatal vagy.
2013. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

25 éves korodig nőhetsz. Én nőkéként is nőttem még 25-ön túl is. (180 cm vagyok)


A lelki nagyság nem attól függ, hogy egyébként fizikailag milyen magas vagy. Ökölszabály:


Apu magassága plusz anyu magassága, osztva kettővel és fiúknál plusz tíz, lányoknál mínusz tíz centi a kapott eredményhez. Ez az ÁTLAG - ettől van egy csomó eltérés, amit sajna nem befolyásolhatsz, mert ez tisztán genetika.


Lehetsz 178 cm, mint apukád, de az is lehet, hogy 170 cm leszel, mert az anyai vérvonalból többet kaptál. Na és? Hamarabb kapsz cipőt a lábadra, mint én. :)

2013. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na es ? Ö nincs tisztaba milyen lelki gond egy ferfi szamara az alacsonysag. Az a szerencsed hogx apaf 178 cm volt. Smugy mar volt az a hirtelen növesed ? Es mar mutalsz ?
2013. jan. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
20 éves korodig még sokat nősz. Talán még azután is. És ne érezd emiatt rosszul magad.
2013. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!