Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kiszoktam verni kb.1-2naponta...

Kiszoktam verni kb.1-2naponta . Ez természetes dolog? Ja meg ilyen sok fehér kis pötty jelent meg a herezacskómon, de csak ott, ez baj?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 17:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
én is vertem napi 2-szer 5 éven át és ráb@sztam rendesen. elöször apro pontok jöttek ki a fitymán aztán meg szúró nyilaldoso érzésü fájdalmat éreztem a hugycsövemben. egy gombàs fertözést kaptam . de ami még ennél is rosszabb hogy lassan fokozatosan mindig hamarabb kielégültem és most roh@dt kevés idelyig birom. és ez nagy gond a csajoknál mivel nem tudom kielégiteni. és ez mind igaz!
2013. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Tehát azt javaslod ,hogy csak mértékkel?
2013. jan. 5. 09:52
 13/17 anonim válasza:
igen ha csinálod akkor mértékkel mert ha tulzásba viszed akkor lehet hogy ugy jársz mint én és azt senkinek se kivánom. és már hiába nem maszturbalok mégse nembirom sokkáig. szoval már nagyon nehéz visszacsinálni azt amit elcsesztem. szerintem heti 3szor elég többet ne!!
2013. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :) remélem megtudom fogadni
2013. jan. 7. 14:14
 15/17 anonim ***** válasza:

Kicsit régi kérdés, de talán még azóta sem találtál választ. Az előző válaszoló fordítva lehet bekötve, mert pont az szokott a baj lenni, hogy túl erős ingerre élvezel el a markolászás közben, és ez a nőknél akár olyan hátrányt is jelenthet, hogy majd nem tudsz tudni elélvezni.


A fehér pöttyök pedig igazából pattanások, ha olyan kedvem van, akkor ki szoktam nyomni, bár olykor elég nehéz és fájdalmas tud lenni. Ha egy ilyen makacs van ott, akkor inkább meghagyom.

2013. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm ,jó hogy írtál
2013. febr. 19. 17:50
 17/17 anonim ***** válasza:
hwi 2 vagy 3 szor én is ki szoktam verni.
2013. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!