Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudok elélvezni?...

Miért nem tudok elélvezni? Hiába elégítem ki magamat, csak pisilési ingerem lesz. Ha lánnyal vagyok, simán el tudok élvezni.

Figyelt kérdés

Körülmetélt a péniszem, de nemhiszem hogy emiat, amúgy sem nyújt nagy élményt számomra az önkielégítés, de ha sikosítóval csinálom, csak vizelet jön ki néha.

Tehát spriccol a farkam, de nem ondót, hanem pisit. :/



2013. jan. 5. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha álló farokkal tudsz pisilni, akkor valami nagyon nincs jól. Nem lehet, hogy az ondót pisinek nézted? Ez a valószínűbb, ugyanis még félig merevedéssel sem nagyon lehet pisilni, nem hogy teljessel...
2013. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes. Az első válaszolónak írnám, hogy nem teljes igaz, mert erről végeztünk csoporttársammal tanulmányt anno, kb. a férfiak 40%, azaz, majdnem minden 2. tud mereven pisálni.

Anatómiailag semmi akadálya.


Kérdező: Ez a jobbik eset, gondold el milyen lenne ha fordítva lennél ebben a szituban?

A szex a fontos, az önkielégítés nem muszáj, hogy az életed része legyen. Szerintem ezzel ne foglalkozz sokat, könyveld el, hogy "fura vagy" ebben a témában és kész. A nemi életed rendben van , mondom, ez a lényeg!

2013. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Én az 1 válaszolónak adok igazat.Valóban gond van akkor

ha ebben az állapotban vizelet jön ki

Én ugyan nem végeztem tanulmányokat,de pontosan az a lényeg,

hogy ebben az állapotban egy csepp vizelet sem ürülhet

Ez anatómilag is igy van,Furcsáltam is ezt az állítást,

hisz az a lényeg ,hogy sex közben egy csepp vizelet sem ürülhet a nő hüvelyébe .Jól néznénk ki,ha utód nemzés

közben fele vizelet lenne .Ha nem ondónak véli azt ami ilyenkor kijön ,akkor az csak a prosztata váladéka lehet.

Már pedig ekkor gondok vannak .Ebből az tűnik ki,nem termelnek a herék .

2013. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy gond az, amikor nem jön dolog, csak azt furcsállom akkor élesben, miért működik minden rendben nála?


Nem is erre írtam, hogy nem probléma, hanem csak azt cáfoltam meg, hogy nem lehet pisilni merev pénisszel.

Ettől függetlenül valóban probléma az, hogy élvezés helyett nem az jön, de én kezdem azt hinni, hogy egy troll, aki azzal játszik, hogy hülye kérdésekkel dolgoztat minket normális válaszolókat. Gondolj csak bele, szex közben minden oké azt írta.

2013. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel a vizelet "szivárgás" a húgyhólyag izmával függ össze nem lehet köze annak, hogy a barlangos testekkel mi a helyzet.

Áll vagy nem áll, ha megállsz egy helyben és pisilni akarsz, teljesen mindegy milyen állapotban van. Az más kérdés, hogy irányítani nehéz.

2013. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"hasznos válaszoló válasza:


Érdekes. Az első válaszolónak írnám, hogy nem teljes igaz, mert erről végeztünk csoporttársammal tanulmányt anno, kb. a férfiak 40%, azaz, majdnem minden 2. tud mereven pisálni.

Anatómiailag semmi akadálya. "


Ez baromság! Már megbocsáss, kedves "Hasznos"

2013. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Adok egy tippet: próbáld ki.
2013. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak a kedvedért egy jelenet, még egy filmben sem cáfolnak rá! Milyen érdekes lenne, ha a világ összes férfija elítélné a filmet, mert biológiai ellentmondással kezdődne!


http://www.youtube.com/watch?v=z9Tit-Www68


Néhány GYIK-es válasz, mivel 100 ilyen kérdés volt már:

-Igen, de akkor a falra megy.

-Viszont, ha ku*va kemény akkor fáj.

-Hát én tudok,de akkor nem ugy megy a célbalövés mint máskor.

-lehet csak nem könnyű! ezért reggel sokan gondban vannak :)

-én tudok akkor is... velem van a baj?

- miért ne tudnának?......

-Tudnak.

-Tudnak, csak nem olyan egyszerű, mert össze vissza megy nekik, de meg tudják oldani.

-Pisilni lehet, csak nagyon nehezen...



Ha esetleg a wikipédiában jobban bízol:

[link]


Érthetően le van írva, hogy (amit sokan félig jól emlegetnek) a prosztata magömlés közben elzárja a húgycsövet. Magömlés KÖZBEN. Az általános erekciós állapot közben nem zárja el a húgycsövet.


A 3-as írta, hogy egy csepp vizelet sem kerülhet a nő hüvelyébe. Ez két irányból is támadható:


SAJNOS, de léteznek pisiszex kedvelő embertársaink, és léteznek nők akiknek orgazmusa vizelést vált ki. Mindkét esetben bekerül, problémát nem okozott még.


Másik tény, hogy nem függ össze a két dolog, attól, hogy nem zár el a húgycsöved, miközben szexelsz, még nem azt jelenti, hogy vizelet folyik belőle. Jól néznénk ki, ha az utcán amikor nem merev a gyíkunk, és nem zár el a húgycső, csak úgy szivárogna a gatyámba a vizelet, mert előtte ittam 2 sört...

Egészséges embernél nem szivárog csak úgy, véletlenül vizelet sem szex közben, sem az utcán sétálva, csak akkor ha a húgyhólyag izmait irányító ingereket elindítja az agyunk!


Remélem írásomat, alaposan elolvassák a szkeptikusok, de ha tényleg ennyire forró fejűek, komolyan mondom, hogy próbálják ki olyan helyen ahol nem okoz gondot a dolog. (Pl. wc-ben azért ne menjen a falra, pl. zuhanyzóban nem akkora gond kipróbálni, vagy a kertben.

2013. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!