Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A páromnak merevedési problémá...

A páromnak merevedési problémái vannak, meg az egyik heréje fáj meg a hasa alja mi lehet a gond? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Eddig még nagyon nem is volt gond mert tudtunk szeretkezni de tegnap már fel sem akart neki állni én meg hirtelen sírva fakadtam mert azt hittem hogy velem van gond és megvádoltam hogy már nem jó neki,de megbeszéltük a dolgokat és mondta hogy itt egészen másról van szó..Hogyan kéne ezt a dolgot kezelni??Rendes válaszokat kérnék!!Amúgy ő 37 éves..

2013. jan. 7. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne te kezeld, hanem az orvos.

37 éves, felnőtt férfiú, sétáljon el a dokihoz, mert más -főleg házi praktika- nem fog rajta segíteni. De az interneten keresztül sem tudjuk meggyógyítani.

2013. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:
100%
doki bácsi. itt sok minden lehet, amit nem kezdenék el részletezni, mert már mondtak olyat, hogy rémítgetek:)
2013. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell rémeket látni,mert itt fáj ,ott fáj.

Hogy egy doki mondta ,csak oda sugárzik ki a fájdalom.

Ezért csodálkozik sok beteg ,ha az urólógiáról máshova küldik kivizsgálatra .Ilyen fájdalom érzetek mellett

meg kinek támad kedve egy sexre ?

El kell menni az orvoshoz,ott mondják meg,mi a további teendő .

2013. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok cipő és olyanok ne írjanak akik nem tudnak rendes választ adni..Egyszer már elment orvoshoz és ott igen búnkon kezelték ezt az egészet és hiába mondtam neki hogy mennyen nem nagyon akar menni már máshol lakunk de igen nehezen akar elindulni pedig jó lenne mert idővel szeretnék gyereket :),csak véleményre és tanácsokra lennék kíváncsi...
2013. jan. 7. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak bunkó orvosok, de ha egy orvos miatt hagyja az egészet, akkor meg is érdemli a problémáját. Lehet, hogy hiába akartok gyereket, ha felelőtlen, és inkább otthon szenved. A tippek és tanácsok nem fogják meggyógyítani, te buta nőszemély. :) Maximum a fájdalom ellen, tehát a TÜNET ellen tudnánk tanácsot adni, de a baj forrását kellene MEGGYÓGYÍTANI. Fogom a fejem, hogy felnőtt emberek nem értik, hogy nem fognak meggyógyulni otthon.
2013. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali!


˙

Én annyit mondanék, hogy ez le7 eredendően pszichés, és ezzel, hogy kifakadtál, és mint azt te is bevallod, hogy megvádoltad, abszolút agyoncsaptad a lelki egyensúlyát és az önbizalmát, ez még egy ok, amiért NE álljon fel neki! :-o

Mi férfiak nem így működünk, hogy most mindig és mindenkor kívánjuk a hőn áhított nőstényt, ahogy le7 neked is undorod van a férfiaktól, esetleg a szextől "azokon a bizonyos nehéz napokon", amikor bizony a ciklusod ciklonná alakít. Na ez nálunk is ugyanilyen! Mi sem vagyunk teljesítőgépek, és ha ELVÁROD a párodtól, hogy mindig naprakész legyen a merevedés és a magömlés tekintetében, és még számtalanszor kifakadsz így ELLENE, akkor nemcsakhogy megölöd a kapcsolatotokat mert a vádjaiddal megfélemlíted őt, ill. rettegésben tartod tudat alatt, de az esetleges későbbi kapcsolatainak, boldogságainak is csúnyán odapofozol! >:-o


Ezt nem így kell, ahogy hozzáállsz! :-o

Mi vagyunk mi? Állandóan spriccelő seprűnyelek, ejakulagépek?? (( :-o


Azt javaslom, végezz magadon lelkiismeret-vizsgálatot, és bánd meg ezt a viselkedésedet, majd menj oda hozzá, kérj tőle bocsánatot, és öleld magadhoz őszintén,... s szorosan! Ez legyen a legeslegelső lépés: biztosítsd arról, hogy ŐSZINTÉN, elvárások nélkül is szereted őt!

Mert nemcsak a gyerekkorban kell(ene) az embernek boldognak lennie, de felnőttkorban sem ártana, de így, hogy lassan már arra sem emlékeztek, milyen felhőtlenül boldogok voltatok (esetleg, ha így van) serdülőkor előttig, nem is csodálkozom azon, ha a párok zöme félelemben, rettegésben tartja a másikat, amelynek hamarosan szakítás vagy válás lesz a végeredménye!


Semmi jogod nincsen követelőzni! Örülj, hogy van férfi az életedben, aki tiszta szívéből szeret talán, vagy szeretni próbál, de te itt hisztizel neki olyanokról, amiről ő nem te7, vagy ha esetleg mégis akkor se szándékosan, akkor ez eléggé képtelenségnek tűnik! :-o

Magamból indulok ki, és ha egy nő nekem elvárást mer megfogalmazni a kettőnk kapcsolatában főleg nemi téren, annak ott a tábla az autópálya-csomópontok lehajtóinál:

[KIJÁRAT >>], [Autópálya vége!]


***


Bocs, ha kemény vagyok, de előbb értsd meg a pszichés okait ennek, s csak aztán NE zavard el az orvoshoz, hanem segítsd azt a döntését (neki önmagának, mert az ő egészségéről van itt most szó(!!!)), hogy elmenjen egy másik orvoshoz, s ha így dönt, segíts neki keresni egy jobbat, mint az eddigiek, esetleg HA SZERETNÉ, kísérd el oda!


˙

A bunkó, nem betegcentrikus morózus és trehány orvosok ellen a megoldás,...

>> [link]


Ha a doki ennyire unja a munkáját, bizonyára jobban megbecsüli, ha szembesül a hozzáállása negatív következményeivel. Így is sok a gaz a búzamezőn... do.Ob



Üdv: EE

2013. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem abban az előző kommentelővel, hogy elégé egocentrikusan hangzik a hozzászólásod. Sok más mellett a herefájdalom IGENCSAK képes elvenni egy férfi nemi vágyát.


Így hangzik amit írtál: amíg csak fájdalmai voltak a párodnak az nem volt gond, addig amíg képes volt szexelni :/ Remélem csak a megfogalmazásod volt hiányos és félreérthető. Egyébként meg ORVOS!

2013. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!