Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves fiú vagyok és már egy...

12 éves fiú vagyok és már egy éve szőrös. Természetes ez?

Figyelt kérdés

2013. jan. 12. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem.. már 9 éves korod óta szőrösnek kellet volna lennie..
2013. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

át fogsz változni Chewbakkává... tapasztalat.

15/L

2013. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

xDDDDD <--- ez az első két válaszolónak


Amúgy mért ne lenne normális? :D Mindenkinél máshogy van. :D

2013. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

a 2. vagyok: ha zavar, akkor miért nem borotválod le? gondolom, ha nem zavarna, nem írtad volna ki a kérdést... és a 3.-nak igaza van: miért ne lenne normális? nekem tök hosszú volt a hajam, mikor megszülettem, mondjuk egy kicsit furcsa, hogy neked csak 11 évesen kezdett el nőni, ezért nem csodálom, hogy anyád nem tett ki aranykeretes fotót rólad a tévé tetejére, mint a többiek... de nem baj, a fő, hogy most már nem olyan a fejed, mint a babapopsi, remélem, tudtam segíteni

15/L

2013. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a 3. vagyok

és a 4-nek üzenem, hogy jó a humorérzéke, de jó tudni, hogy a fejen lévő hajat szőrnek nevezi :D

és kérdező mint mondtam mindenkinél máshogy van, emiatt nem kell parázni, leborotválni meg nehogy lemerd mert elég furán néznének rád, inkább légy büszke, hogy te már szőrös vagy több helyen, a társaid meg még csupaszok ;)

ui.: nem a fejem lévő hajra gondoltam


19/L és vannak öcséim szóval tudom, hogy van ez :D

2013. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

a 2.-4. vagyok :D

jól van, abbahagyom a köcsögösködést, no :)

amúgy ÉN hívhatom szőrnek a hajat! (esetleg, kedves 3.-5., Neked is megengedem:D)

amúgy, most komolyan, nem, tényleg nincs semmi bajod és igen, lehet vele dicsekedni (nálunk is dicsekedtek vele 5.-ben), és abbahagyhatod az aggódást, mert nincs és nem is lesz tényleg semmi bajod (anyám-apám orvosok és üzenik, hogy inkább örülj neki, minthogy az én lökött kommentjeimet olvasod, és panaszkodj, ha köcsög voltam, mert akkor nem kapok vacsorát)

15/L

2013. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

köszi, 2. 4. és 6. :D ezentúl szőrnek hívom a hajat :D


és kérdező, tényleg nem kell félned, minden a legnagyobb rendben :)

akkor lenne fura, hogy ha semennyi szőr nem lenne rajtad


19/L

2013. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 GubaLord válasza:
Az attól függ. Ha a nyelveden/szemeden vagy szőrös, akkor irány az orvos! A szőrös szív meg nem gond.
2013. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Normális,te koránérő típus vagy,általában 12-13 évesen szoktak szőrősődni,örülj neki jobb mint amikor 14 évesen még mindig csupasz vagy,az ciki.Normális nyugi
2013. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
kb 1-2 éves korod óta kellene szőrösnek lennie a fejednek nem normális ha csak 12 éves korod óta van hajad
2013. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!