Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitynaszukuletet csak...

A fitynaszukuletet csak korulmetelessel lehet eltavolitani? FONTOS

Figyelt kérdés
ugytunik hogy fitymaszukuletem van mert merev allapotban nem tudom hatrahuzni a fitymat egyaltalan... De nem akarom korulmetelni magam most ha meglehet maskepp is oldani... mert egy ismerosomnek is volt de kapott egy servet es vele egyutt megcsinaltak aztis de ha jol tudom mutet nelkul... ha vakinek volt ilyen jellegu beavatkozasa akkor irja le hogy mit csinaltak es hogyan! Mar nagyon idegesit hogy nem.tudom hatra huzni....es ha pl.hatra huzom leallt allapotban es megmerevedik akkor nagyon faj olyan mint ha szakadna el... es ha leallt allapotban akarom hatrahuzni akkor sem rendesen hatra causik es vissz "hanem" felturodik...tehat ahogy huzom hatra nem csuszik hanem feltekeredik... segitsetek...

2013. jan. 14. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
A kérdésre két válasz van: igen, vagy nem. Ezt itt felelőssen senki sem fogja tudni megválaszolni, azért az orvos a kézenfekvő megoldás.
2013. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Tökéletesen osztom az előző válaszát.

Orvoson sok múlik az biztos .

Fiatal dokihoz menjél !

2013. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

"A fitymaszukuletet csak korulmetelessel lehet eltavolitani?"

A válasz: NEM!


Itt találsz további módokat arra, hogyan lehetne még megoldani ezt, és kérhetsz segítséget is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2013. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

A fitymaszűkület megoldása körülmetélés, ez egyértelmű!


Huzogathatod, kenegetheted, tornáztathatod: nem fog elmúlni, nem fog megnyúlni. Berepedezik, és még szűkebb, még kellemetlenebb lesz.


U.I.: Van egy elmebeteg, aki ezt nem veszi tudomásul, naponta ír elrettentő történeteket a saját "kiszáradt" és "csonkolt" péniszéről. Komolyan sajnálom a szerencsétlent, orvosi kezelésre lenne szüksége. Először azt gondoltam, hogy bőrgyőgyászhoz kellene mennie, valami furcsa nemi betegsége van, de már rájöttem: Pszichiátria.

2013. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Urológushoz kellene menned minnél gyorsabban és vele megbeszélni miután megvizsgálat hogy milyen lehetőségeid vannak,elmondani hogy semmiképpen nem szeretnéd körülmetéltetni magad,szeretnéd ha fitymád megmaradna.Van fityma plasztika is amikor csak lazítanak a fitymán,kis vágással történik ez,gyorsan gyúgyul.Akár több orvost is érdemes felkeresni,ha csak a körülmetélést akarná javasolni, mert sok körülmetélést pártolja.
2013. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha lankadt állapotban feltekeredik (kipöndörödik) az a normális.


Fitymaszűkületet (főleg ha nem betegség eredménye) LEHET körülmetélés nélkül is orvosolni.


"Egyáltalán", mondod, szóval semennyit nem látsz a makkból, ha mereven próbálod hátrahúzni?

2013. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak akkorat latok mint egy tokmag :D
2013. jan. 18. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

A módszer egyszerű: kihúzod előre amennyire engedi (fájdalom nélkül!), majd ugyanígy szét is nyitod a végét, megint csak amennyire engedi. Lényeg az, hogy a szűk rész legyen szép feszes, de ne fájjon – semmiképp se legyél durva magadhoz. Tartsd így kifeszítve pár percig (a kezed úgyis elfárad előbb), és ismételgesd, legalább napi rendszerességgel.


Idővel egyre lazább lesz a bőr és egyre kevésbé lesz problémás hátrahúzni.


Ha mindig előre tudod hozni a bőrt hátrahúzott állapotból, akkor próbálgasd hátrahúzni is, pl. megpróbálhatsz úgy pisilni, vagy fürdéskor legyen többet hátul mint csak amíg megmosod. Ez is edzés a bőrnek.

2013. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

Napi szinten többször is kenegesd körömvirág krémmel, az puhítja, lazítja a bőrt és tornáztasd ! Egy idő után kitágul annyira a bőr, hogy szexre is használhatod a szerved..

Nekem is ez volt, neogranormonnal és körömvirág krémmel elég szépen hátra lehetett húzgálni csak néha a túlzott megerőltetés közbe (szex) kirepedt, és újra szűkebb lett és mindig repedt . Kiderült, hogy nekem bőrbetegség alakult ki. lichen ruber planus a neve, az urológus azt mondta hogy sosem fog meggyógyulni , így azt a kis részt el kell távolítani (persze magán urológus).. Az sztk-ba a doki ránézett majd 2 mp elteltével azt mondta, hogy rövid a fékem és menjek majd vissza műtéti időpontot kérni egy másik dokitól, majd az asszisztensel veszekedtek, hogy nem is csinál itt műtétet a doki, bár a doki meg erősködött hogy de! csinál!! Na én innen már tudtam, hogy nem fogok visszajönni széttrancsíroztatni a műszerem úgyhogy kerestem egy megfizethetőbb magán urológiát és elmentem. Mondtam a dokinak, hogy azt mondták rövid a fékem és hogy azt kell bemetszeni majd miután megvizsgált (rendesen) mondta, hogy a fékemmel SEMMI BAJ SINCS csupán bőrbetegségem van, és megbeszéltünk egy részleges körülmetélős műtétet (lézeres). Így szomorúan buktam 10rongyot a konzultációra meg az utazási, ill parkolási költségeket a megszomorodott beleszarós sztk-s urológus miatt.. A műtét megtörtént, nem volt olcsó (90k) de elvileg most már több gondom nem lesz vele.. Még gyógyul..

2013. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!