Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 20 eves vagyok es a vernyomaso...

20 eves vagyok es a vernyomasom 140/90 miert van ez? Mit tegyek ellene de ezt meg csk most az elmult napokban jottek elo 76 kilo vagyok szeretek mohon enni mi valthassa ezt ki es mien eletmodot fojtassak hogy jobb legyen

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Egy nyelvtan tanfolyam nem lenne rossz kezdésnek.
2013. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a magas, de nem vészes kategória. Ha egyébként jól érzed magad, sportolsz és egészségesen táplálkozol, akkor semmi gond. Egy nyelvtan tanfolyam viszont valóban nem ártana...
2013. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ezeket átböngészed jobban megérted.
2013. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyi volt már 16 évesen is,65kg an

Aztán eltelt 34 év mikor kezdett kicsit emelkedni .

Közben sok orvosi vizsgálaton voltam,de ez senkinek sem tünt magasnak.Igy éreztem jól magam.Soha nem is szédültem,pedig toronydarú szerelőként dolgoztam a magasban .Lehet hogy a kevesebb vérnyomással rosszul éreznéd magad.

2013. jan. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!