Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudtok, olyan növényeket,...

Nem tudtok, olyan növényeket, amik tesztoszterontermelés serkentőek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak kivonatokat találtam minden hol étrend kiegészitőkben
2013. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A zeller.
2013. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami még serkenti a tesztoszteronszintet, a mozgás, főleg a lábak megmozgatása (futás, guggolás, lábedzés) és végül de nem utolsó sorban az elegendő alvás.
2013. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont a tablettákat nem ajánlom, mellékhatása a táplálékkiegészítőknek is lehet és fölöslegesen ne kockáztass. Ha kórosan alacsony a hormonszinted akkor hormonpótlásra van szükséged orvosi felügyelet mellett.
2013. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fakocka válasza:
nekem speciel alacsony a tesztoszteron szintem. ennek javítására hormon injekciót kapok bizonyos időnként. ez arra elegendő, hogy ne legyenek rosszulléteim.nemrég egy kis plusz teszto termelésének elősegítése céljából elkezdtem királydinnye tablettát szedni, amitől energikusabb lettem, szóval én ezt ajánlom.
2013. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ok kipróbálom
2013. jan. 25. 20:17
 7/7 anonim válasza:
Tribulus Terrestris néven keresd
2013. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!