Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek műtét vagy sem?...

Szerintetek műtét vagy sem? (Kép 18+)

Figyelt kérdés
Így néz ki amikor hátrahúzom a bőrt teljesen. A fitymafék lefelé húzza a makkot petyhüdt ás félmerev állapotban (mint a képen), ha teljesen merev akkor nem alakváltozik csak minimálisan, de a makkom aljáig jön csak a bőr, ha tovább húzom, kellemetlen és feszül. Maszti közben nem zavar mert csak félig szoktam hátra húzni, viszont szex közben ez probléma lehet. Sajnos még nem szexeltem mert félek hogy elszakad, és gátlásaim is vannak miatta. Ugyanakkor félek a műtéttől is, hogy nehogy még rosszabb legyen. Ti mit tennétek a helyemben?

2013. jan. 21. 07:36
 1/5 A kérdező kommentje:

kép lemaradt:

[link]

2013. jan. 21. 07:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen ,műtét lenne a jó az elmondásod szerint is .
2013. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a féket vágnák át. Mitől lenne rosszabb? Menj el orvosoz, majd ő elmondja a lehetőségeket. Attól hogy megnézi egy doki, még nem kell azonnal kés alá feküdnöd.
2013. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Így a kép alapján azt mondanám, hogy a fék húrjai (ez egy többhúros fék) jellegzetesen kiugranak kötegelt formában, miközben kissé előrefelé mozdítják a makkot, tehát ez a fék vmilyen szinten, de egyértelműen rövidebb, mint annak kellene lennie. Nyújtani a féket csak minimálisan le7, ennél a féktípusnál nagyobb veszély a berepedés. :-o

Ha ettől esetleg félsz kedves nemtomhányéves Kérdező, akkor műttesd meg, egyébként meg én várnék vele az első aktusig, hogy vajon milyen lesz!? Egy biztos, az óvszer egészen biztosan javítani fog a fék "látszatilagos" tűrőképességén, mivel ott a vaginában a fék nem tapad neki a falnak, az óvszeren meg spermicid síkosító van, az meg védi a féket. :-)


Egy életkort elárulsz am. kedves Kérdező? :-)


Üdv: EE

2013. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt még azért nem mondanám túl rövidnek, de ha zavar, akkor ahogy EE mondta, próbáld meg esetleg nyújtani. Húzd ki előre a fitymádat ameddig fájdalommentesen lehet, de annyira, hogy azért érezd, hogy feszül. Tartsd úgy, ismételd gyakran. A fék eléggé kissé alakítható, de nem teljesen képtelenség növelni rajta (magánvélemény következik: szerintem akkor szinte mindenkinek túl rövid lenne a fékje).


Ha minden kötél szakad (heheh... rossz poén volt), akkor még lehet műttetni, de nem hinném hogy ezzel a hosszal bajod lenne.

2013. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!