Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eggyik mellem nagyobb mint a...

Jano1123 kérdése:

Eggyik mellem nagyobb mint a másik! KB 7-8 hónapja voltam orvosnál ö azt mondta hogy el fog múlani de nem mulik! 14 éves vagyok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj le a nagyobbikból, hogy egyforma legyen. Ugyan mit csinálnál, 14 éves vagy, növésben, és senkinek sem egyforma nagyságu a kettő.
2013. jan. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt nőknek sem teljesen egyforma a két mellük, neked pedig még változni is fognak.
2013. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik páros testrészünk sem egyforma .

Semmit nem kell csinálnod .Még a füleid sem ,az pedig kívül van,és látszódik is .

2013. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem inkább egyik kisebb, mint a másik?
2013. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kalmangabor válasza:
72%

Szép napot!


Először is javasolnám a Helyesírási szótár gyakori forgatását...

Másrészt a szövegértéssel is gondok lehetnek, ha ilyen problémával a "Férfiak egészsége" rovatba írsz...

Harmadrészt ha - nevedből ítélve-, fiú vagy, akkor vagy szórakozol, vagy tényleg nagy az Isten állatkertje...


Ha és amennyiben mégis leányzó vagy, akkor leszel szíves várni és az előttem szólókat olvasgatni!

2013. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő, NÁLAD A PONT!

Ez tuti fiú, mert Janó nem lehet női név.

:D

Mekkora cumi lenne, ha azt írná, hogy "14/L"

Így hát lebukott! XD


Üdv! Attila

2013. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!