Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valakinek volt hasonló provlém...

Valakinek volt hasonló provlémája? (Herezacskó)

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete vettem észre, hogy a herezacskómban van egy kis csomó ami elképzelhető, hogy eddig is ott volt, de most fáj is. Vártam pár napot, -mondom hátha megütöttem, majd elmúlik- aztán 3 nap elteltével elmentem urológushoz, aki azt mondta, hogy ez csak az ondóvezeték, jegeljem aztán majd elmúlik. Azóta is nagyon várom, hogy elmúljon de nem akar. Jegelem rendszeresen de semmi. Amúgy ez egy tompa fájdalom a jobb oldalon, ami érintésre intenzívebb lesz. Nemi aktust követően pedig szintén megerősödig ez a dolog. Ha sokat ülök, vagy épp olyan nadrág van rajtam ami szorít, akkor ugyan ilyen hatást vált ki. Illetve ami még fontos lehet, hogy a heréimen semmi féle elváltozás nincs, és nem is fájnak. Fogalmam sincs, hogy mi lehet. Valaki tudna esetleg valamit?
2013. jan. 30. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A dokinak igaza lehet.Már annyit nyomkodod tapizod,hogy saját magadnak idézed elő a fájdalmat,Kicsit még hozzá is

képzelsz.

2013. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De abszolút nem nyomkodtam, és nem olyan vagyok aki beképzeli magának a dolgokat. Nem kell nyomkodnom ahhoz hogy érezzem hogyfáj.
2013. jan. 31. 06:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Van még egy megoldás .Menj másik dokihoz vizsgálatra.

Az vizsgálati eredmény megerősíti,vagy kizárja az elsőt .

2013. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Nagy valószínűséggel az lesz. Csak gondoltam kiírom, hátha valakinek volt már valami hasonló tapasztalata. Köszönöm a kommenteket!
2013. jan. 31. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!